Witold Pyrkosz

8,2
25 270 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Pyrkosz

Niesamowity aktor i człowiek.

użytkownik usunięty

Naprawdę wielki szacunek za to że do końca życia był aktywny zawodowo,zawsze pogodny,uśmiechnięty.To jeden z tych aktorów co zawsze z sympatią będę go wspominał,wielka strata.

ja też go będę bardzo miło wspominała, posiadam jego książkę ,, Podwójnie urodziny" to moja pierwsza książka którą kupiłam bo Pan Witold był moim ulubionym aktorem ( moim drugim ulubionym aktorem był Marian Kociniak). Uwielbiałam go za :Wichurę, Pyzdrę, Balcerka, Duńczyka, Warszawiaka z ,, Sami swoi" i Lucjana oraz za dubbing Pita w ,, Toy Story 2" i Szeryfa w ,, Rogate Ranczo " a najbardziej Złomka w ,, Auta " jak będą robić kolejne części aut to nie będzie miał kto Złomkowi użyczyć głosu bo Pan Witold genialnie podłożył głos Złomkowi. A do tego Pan Witold wspaniale śpiewał co udowodnił to dwukrotnie w programie ,, Mój pierwszy raz " Jerzego Kryszaka (posiadam ten odcinek) i ,, Szansa na sukces " gdzie śpiewał z moją ulubioną aktorką Teresą Lipowską piosenkę ,, Już nigdy " odcinek ,, Szansa na sukces " był z okazji walentynek miałam nagraną tą piosenkę którą śpiewali i wygrali ten odcinek ,, Szansa na sukces".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones