William LevyII

William Gutiérrez Levy

7,5
1 745 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Levy

Światowa premiera filmu "Addicted" tłumaczenie w języku polskim oznacza "Uzależniony' odbędzie się 10 października 2014 r. Bardzo bym pragnęła aby ten film znalazł się na ekranach polskich kin a potem w polskiej telewizji i Internecie z polskim lektorem. Czy tak się stanie? Wiem również, że William Levy na początku tego roku przystąpił do udziału w nagraniach nowego filmu "Change of heart ", którego tematembyły losy kubańskich imigrantów przybyłych do Stanów Zjednoczonych, gdzie miał zagrać rolę jednego z nich. Byłby ten film częścią biografii Williama Lev"ego. Czy nagrania do tego filmu się zakończyły i kiedy jego emisja ? Tego aktora poznałam dopiero w tym roku dzięki serialowi " Nie igraj z aniołem", który obecnie emitowany jest w polskiej telewizji.Tv4.Dzięki internetowi obejrzałam ten serial już w całości do końca a przy tym zainteresowały mnie jeszcze inne seriale z udziałem tego aktora w roli głównej jak " Triumf miłości" i " Zaklęta miłość". Przeczytałam kilka jego wywiadów i bardzo mnie zafascynowała jego osobowość jako człowieka charyzmatycznego, pełnego energii, szanującego rodzinę, dobrego ojca dla swych dzieci, ale również jego dzieciństwo, kiedy mieszkał na Kubie i jego upór w dążeniu do spełnienia dziecięcych marzeń bycia aktorem. Niektóre wyznania z jego dziecięcych lat bardzo mnie poruszyły. Ma wielki zapał do pracy w swoim zawodzie aktorskim, co świadczy o tym, że sprawia mu to wielką przyjemność i radość a co za tym idzie robi szybką karierę zawodową stając się ulubieńcem fanów na całym świecie.Moim wielkim marzeniem byłoby , aby William Levy udzielił dla polskich fanów , krótkiego wywiadu o sobie choćby po zakończeniu emisji rozpoczętego serialu " Burza" i skomentował jego kontakty z fanami z Polski czy istnieją takie? czy spotkał się z jakimiś osobiście ? lub czy są tacy, którzy piszą do niego?Wszystkie wyżej wymienione seriale jakie obejrzałam z Williamem Levym w roli głównej bardzo mi się się podobały nie tylko ze względu na jego doskonałą rolę aktorską ale również ze względu na dynamiczną ich fabułę i i tematy w nich poruszane.Po za serialami w telewizji William Lev bierze również udział w innych projektach telewizyjnych jak np. "Taniec z gwiazdami". Czy ten program z udziałem Williama Leve 'go nie mógłby być emitowany podobnie jak seriale w Tv 4 lub Tv6? Są to wszystkie moje marzenia, które chciałabym aby się urzeczywistniły. Tak wiele rzeczy z Williamem Levym jest w internecie ale w języku hiszpańskim i nie ma polskiego lektora a jeśli się nie zna języka to trudno to oglądać dlatego też moja prośba aby uwzględniono moje propozycje,które mogłyby uświetnić chwile relaksu z ulubionymi bohaterami filmów i seriali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones