Willem Dafoe

William J. Dafoe

8,3
86 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Willem Dafoe

Nie wiem jak to możliwe, że tak wspaniały aktor, który stworzył tyle rewelacyjnych kreacji nie ma na swoim koncie jeszcze Oskara.

quentinka

Tego chyba nikt nie wie, jest jednak wielu aktorów, którzy w pełni zasłużyli na Oscara, jednak nigdy dotąd go nie otrzymali. Kto wie, może następne lata przyniosą kolejną dobrą propozycję, z której Dafoe zrobi wielką? I może wtedy Akademia w końcu naprawdę go doceni... Ma już na koncie 2 nominacje, czas nagrodzić jego pracę statuetką!

quentinka

Oskar za caloksztalt murowany szkoda ze musi umrzec by go dostac ja bym mu dal w ciemno od razu wielki aktor polecam "The Reckoning" po prostu mowe mi odebrało

CichyMorderca

No to muszę sobie obejrzeć, skoro tak chwalisz :) Co do Oscara za całokształt, to się zgadzam, ale mam nadzieję, że jeszcze długo do tego nie dojdzie, bo 'poluję' na każdy film z jego udziałem, jaki tylko się pokaże, a te, których jeszcze nie widziałam piekielnie trudno jest zdobyć, albo jeszcze nie weszły do kin.
Nie orientujesz się może czy obraz 'Synu, synu, cóżeś ty uczynił?' pojawi się na ekranach kin w Polsce czy też muszę porzucić nadzieję i skupić się na szukaniu na torrentach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones