Willem Dafoe

William J. Dafoe

8,3
86 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Willem Dafoe

... jak np Gary Oldman czy Benicio Del Toro... biją na głowę przystajniaczków z Hollywood. A poza tym Willem to wspaniały aktor... nic dodać nic ująć:)

rhiannon11

Ej, Gary i Benicio nie są wcale brzydcy, no ;) Dla mnie to ideały ;)

rhiannon11

Ty no ja też uwielbiam Garego i Benicio, ale dla mnie to jest właśnie czołówka przystojnych facetów :PP a Gary to sam szczyt czołówki :)))

Także wiesz - nie rozsiewaj takich pogłosek jako by nie był ładny :P

a Willem Dafoe to świetny aktor, ale przystojny nie jest.. no, ale nie każdy musi być przystojny, a i tak może się podobać. Zresztą w ogóle wolę takich ludzi z charakterem w wyglądzie - i kobiety i mężczyzn. Jak ktoś jest taki idealnie gładki to rzadko bywa pociągający. Zawsze smaku dodają te skazy, charakterki. Jak blizna na ustach Joaquin Phoenix'a :))

rhiannon11

a tam, gdzie on brzydki :D a ten głooooooooooooooooooooos, aaach...ciasteczko pierwsza klasa ;)

aleosochozi

hehe ale my tu śmiechy chichy a on (Willem) jak był młodszy to naprawdę był przystojny, tylko potem z wiekiem jakoś dziwnie mu się ta twarz zmieniła :) znaczy fajnie - jako, że jest takim charakterystycznym aktorem, ale jak dla mnie zaskakująco w stosunku do tego dawniejszego wyglądu bo facet naprawdę był przystojny i nic nie wskazywało na to, że ten wygląd pójdzie w takim kierunku.

Eleonora

Gary Oldman??? Jest totalnie w moim typie... mroczny, pociągający a zarazem uroczy! Był piękny. Pozostał przystojny. Facet o niesamowitym talencie :)

Do listy świetnych aktorów, 'fascynujaco brzydkich' (zdaniem niektórych mniej urodziwych) warto dopisać Christopher'a Walken'a! :D

green_leaf

Dla porządku tylko napiszę, że ja nie pisałam o Garym. Gary jest dla mnie ideałem faceta ;) przynajmniej jeśli chodzi o wygląd i zachowanie (głos, ruchy, mimikę), co do charakteru to nie wypowiadam się bo nawet znając trochę charakter aktora z jakichś wywiadów itp. nigdy nie zna się go tak naprawdę więc nie ma co o tym mówić.

green_leaf

No, a Christophera Walkena to też uwielbiam. On ma fascynującą twarz - w każdym filmie jest po prostu genialny.

Eleonora

Jest tak brzydki, że aż piękny>>:D
Mam nadzieję, że dostanie jeszcze kilka dobrych ról :D

agnieszka_26

a ja do Dafoe i Walkena dodała bym jeszcze Steve'a Buscemi (Walken był niesamowicie przystojny jak był młodszy a teraz.... no cóż... nadal jest niesamowicie przystojny a do tego ma jeszcze to coś....uwielbiam go). cała trójka ma niesamociwie charakterystyczna urodę i są genialnymi aktorami.

cathi

O tak! Tego też uwielbiam!

rhiannon11

Gary Oldman nie jest brzydki ;P
Kawał przystojniaka z niego :)

rhiannon11

no cudny jest :D
uwielbiam go za aktorstwo

rhiannon11

Jeśli mowa o pięknych inaczej, to jest jeszcze ron perlman i udo kier :)

rhiannon11

No sotry Benicio jest przystojny i Gary też zresztą tak samo Willem .
Jest w nich cholerka coś strasznie pociągającego ,takie dzikie mordercze oczy ooo za ro uwielbiam mężczyzn:P

użytkownik usunięty
rhiannon11

Cholernie seksowny. Uwielbiam Jego zmarszczki, nadające zmęczony ale mądry wygląd. Podoba mi się w jaki sposób dotyka kobietę. Choć czas sprawia, że Jego ciało staje się coraz chudsze, bardziej pomarszczone i wiotkie, to ma się nieodparte wrażenie, że te smukłe ramiona mogłyby ochronić przed całym światem. W tym wszystkim ma w sobie coś "popieprzonego". Nie ufam Jego oczom... I to jest w Nim takie pociągające. Poza tym, wydaje się być fajnym facetem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones