Walter JonesI

Walter Emanuel Jones

6,7
211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Walter Jones

Pasował do roli czarnego wojownika w mighty morphin. Zastanawia mnie czemu nikt nie
dopatrywał się w tym serialu podtekstów rasistowskich, żółta wojowniczka przecież też była
"pod kolor".

HabbaBabba

ogladalem to jak bylem bardzo maly kto wiedzial wtedy o rasistach , nazistach itp ;]

HabbaBabba

bo budżet był mały, więc trafił się mu dziurawy kostium, a że był czarny to kostium tez małym kosztem pomalowali i nie było widać dziur bo zlewały sie z kolorem skóry!

HabbaBabba

Biały wojownik też był pod kolor ;)

mejcz

a niebieski i czerwony to Geje

HabbaBabba

To były jeszcze czasy gdy poprawność polityczna nie wyżarła aż tak ludziom mózgów.

Pawuloniasty

Trochę o tym czytałem. Twórcy zauważyli to dopiero przy produkcji 10-tego odcinka. A że budżet był cienki a czas naglił nie mogli już zmienić tego, że murzyn gra czarnego Rangersa, a wietnamka gra żółtą Rangerkę. Zostawili to aż do połowy drugiego sezonu, gdy Jones (Czarny Ranger), Thuy Trang (Żółta Rangerka) i Austin St.John (Czerwony) rzucili produkcję z powodów zarobkowych. Wtedy zatrudniono Karan Ashley, carnoskórą aktorkę do roli Żółtej i Johnny'ego Yong Boscha, azjatę,do roli Czarnego Rangersa. Jednakże jak czytałem, widownia nigdy nie zbytnio nie zwracała na to uwagi.

Joker960317

To tylko dowodzi, że to były normalniejsze czasy, w których nie dopatrywano się na siłę wszędzie homofobów, rasistów, faszystów i Bóg wie czego jeszcze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones