Wade Robson

Wade Jeremy William Robson

3,0
141 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Wade Robson
bolszewik

raczej - Oscar za rolę :)

emqbro

oczywiście, niech nam żyje król popu :)

bolszewik

Internet aż kipi od informacji udowadniających ,że Robson i Safehuck kłamali , a pseudodokument Living Neverland jest pełny manipulacji takich jak ukrywanie faktów , urywanie wypowiedzi tak po to aby zmienić kontekst i sens wypowiedzi.Jakim głupim trzeba być aby wierzuć w wersję Wade Robsona który w czasie tego rzekomego molestowania przez 8 lat był w związku z Brandi Jackson Brytanią Michaela .O czym nie raczył nawet wspommieć w dokumencie.A ten drugi James Safehuck. rzekomo był molestowany w budynku stacji kolejki .problem tylko w tym ,że ta kolejka została wybudowana 2 lata później. Wystarczy zapoznać się trochę z biografią Jacksona i poczytać trochę o tych dwóch pajacach aby dojść do wni?osku ,że kłamią. Każdy ale to każdy kto znał Michaela, a w szczególności inne osoby które jako dzieci bywały w jego posiadłości zgodnie twierdzą, że nigdy nic im nie zrobił i był najniższym człowiekiem jakiego było dane im poznać. Weź kobieto nie pisz takich komentarzy skoro nie znasz faktów albo włącz sobie pierwszy lepszy filmik o kłamstwach Robsona i Safechucka.Poza tym rodzina Jacksona stworzyła dokument ukazujący prawdę na temat tych wszystkich oskarżeń .

filmwoman

Jeśli trzydziesto paro latek nocujący w jednym łóżku z kilkuletnimi chłopcami, dzwoniącym do nich co dziennie, zabiera ich na kilku dniowe wycieczki nie budzi Twoich podejrzeń to ja nie mam żadnych pytań.
Dziwne tylko jak po kilkunastu latach kilka aktorek krzyknie że ktoś je molestował to wszyscy im wierzą rzucając hasztagami metoo ... Sławni bogaci... Prawo karne co za świat

feniks14

Serio twój mózg naprawdę nie dopuszcza możliwości ,że oni zwyczajnie zasypiali obok siebie ,a nie “ze sobą spali” . ?
Serio ty tak naprawdę myślisz ? Czyli idąc twoim tokiem myślenia każdy facet , który śpi z dzieckiem w łóżku to pedofil i nie ma możliwość aby nie było w tym podtekstu seksualnego? Sorry myślenie głąba.
Po pierwsze nie znasz kompletnie faktów . Te dorosłe już dzieci łącznie z samym Robsonem mówili ,że podczas tych nocowań grali w gry , oglądali filmy , czytali książki i zwyczajnie usypiali ze zmęczenia . Po drugie to te dzieci prosiły go o możliwośc zostanią z nim , a on zwyczajnie się zgadzał . Co najwyżej to było może dziwne ale nie jest to dowodem pedofili . a jeśli tak - to chyba dla głąba.
Jak nie znasz faktów to mogę cię oświecić co Robson gadał o MJ w dzieciństwie i już jako dorosły człowiek . https://www.youtube.com/watch?v=AKHSKwyRZvQ i to tylko cząsteczka jego wypowiedzi wychwalających MJ ..

Kolejna sprawa to ,co najwyżej można zmanipulować 7 letnie dziecko ale jeśli Robson jako dorosły facet ponad 30 letni starając się o angaż w” Cirque du Solei M.Jackson show” i pisze do producentów list w którym wychwala MJ pisząc ,że Michal Jackson byłjednym z najważniejszych ludzi w jego życiu , powodem dla którego zaczął tańczyć , przyjacielem i przede wszystkim WZOREM JAKIM BYĆ CZŁOWIEKIEM to nikt mi nie wmówi ,że ta osoba była molestowana, gwałcona ,a później o swoim oprawcy powie ,że to wzór do naśladowania jakim być człowiekiem .
Tak samo ten drugi Safechuck rzekomo był molestowany w budynku kolejki ,która jeszcze wtedy nie istniała . A jego mamusia ponoć cieszyła się ,że MJ nie życie , a kilka chwil później w tym samym dokumencie Safechuck mówi ,że jego matka nie wiedziała o molestowaniu aż do 2013 r.
Jak dla mnie to ludzie ,którzy wierzą w pedofilię MJ zwyczajnie nie znają faktów , a jeśli te fakty i dowody nie przekonują ich do niewinności MJ to niestety ale ich mózgi są tak prymitywne i zamknięte w zaściankowości stereotypów ,że aż trudno to pojąć .
Obudź się człowieku ci kolesie kłamią . sami bronili MJ ,w sądzie , nie zgadzają się daty , miejsca , dokument jest pełen udowodnionych manipulacji ,a ty zwyczajnie nie znasz faktów . Wystarczy zrobić sobie własny recherch .Na you tubie jest pełno filmów obnażających tych dwóch pajacy z kłamstw i udowadniających niewinność MJ.



filmwoman

Wow ... Czyli uważasz mnie za prymitywnego głąba wychowanego w pełnym uprzedzeń zaściankowym środowisku... I to wszystko na podstawie moich dwóch zdań ... Mocno emocjonalnie potraktowane. Zauważyłem że ostatnio to norma by każdego obrazić na samym początku jednak jako człowiek starej szkoły ...
Dziękuję za opinię i odpowiedź. Nigdzie nie napisałem że Michael Jackson był pedofilem! W dzieciństwie byłem jego wielkim fanem w czasach kaset magnetofonowych i plakatów zamawianych przez Pewex. Nigdzie nie ma żadnego twardego dowodu na rzekomą pedofilię ani jednego! Same domysły i poszlaki acz mocno naciągane. Słowo przeciw słowu. Wydaje mi się że zgodzisz się jednak ze mną że stabilność umysłową MJ jest raczej wątpliwa. Może był mentalnie dzieckiem w ciele dorosłego może był homoseksualistą może bi ... Nie obchodzi mnie.
Jednak jako ojciec dwójki dzieci NIGDY nie.zostawilbym swoich dzieci z obcym na kilka dni bez opieki z opcją spania w jednym łóżku. Oczywiście mogli zasnąć podczas zabawy i spać zdarza się ... Ale spanie co noc razem dorosły facet możliwe że tam do niczego nie doszło jak i to że jednak coś tam się wydarzyło. Ja jako rodzic podchodze z rezerwą do tej sytuacji. Nie jestem w stanie z całą pewnością dać wiary żadnej ze stron.
A może jednak jestem głąbem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones