Wacław Kowalski

8,2
18 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wacław Kowalski

Wacław Kowalski to taki Polski Luis de Funes, strasznie mi się ze sobą kojarzą te dwie postacie

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Patrząc na Twoje ulubione filmy nie byłbym pewien ,kto preferuje nieco ambitniejsze kino. Tak więc smutny Dżejmsie zamilcz jeśli na czymś się po prostu nie znasz. Bez odbioru.

użytkownik usunięty
okers

Sami Swoi ambitnym filmem?

Posłuchaj rady przedmówcy i nie ośmieszaj się już więcej.

użytkownik usunięty
the_men_from_okinawa

W czym objawia się "ambitność" Samych Swoich?

morus2000

dokładnie to samo chciałem napisać, słuszna uwaga, polski de Funes

morus2000

Z całym szacunkiem dla Louisa de Funesa i przy sympatii jaką go darzę, myślę, że takie porównanie trudno odebrać jako komplement dla pana Wacława. Wacław Kowalski moim zdaniem był aktorem zdecydowanie bardziej uniwersalnym i przewyższającym swojego francuskiego kolegę choćby warsztatem.

morus2000

Całkiem ciekawe porównanie. Francuzi są pewnie dumni z Louisa, a my możemy być dumni z Wacława Kowalskiego. Co za charyzma! Za rolę w "Samych Swoich" powinien dostać Oskara.

Ewencja

Co najmniej!:D

Mims

To fakt ! W porównaniu z Louisem, W. Kowalski wyróżnia się wszechstronnościa ! Cenie obu, choć bardziej Pawlaka :]

morus2000

Obejrzałam 7 filmów i średnia jest 9,4. Uwielbiam tego aktora:D

morus2000

Fakt, podobny temperament i ekspresja.

użytkownik usunięty
morus2000

A według mnie to dość... krzywdzące porównanie dla Pana Wacława. De Funes to tylko.... de Funes.

Dokładnie. De Funes mógłby mu buty wiązać.

morus2000

ja bym jednak powiedział, że de Funes to taki trochę Wacław Kowalski ;), ale obaj dobrzy aktorzy

morus2000

Aleś wymyślił porównanie. Plastyczność de Funes jest nie do podrobienia. No może Dracz czy Tadeusz Ross mial jego plastycznosc ale na pewno nie Kowalski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones