Władysław Hańcza

Władysław Tosik

8,5
15 557 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Władysław Hańcza

rolę Kargula zagrał kapitalnie gdyby żył to by Oskara dostał za Kargula.

kinomanka_13

Świetna rola ale ja Go osobiście bardziej cenie za rolę w Potopie, Nocach i Dniach czy Chłopach

maciekd_filmweb

Potopu nie oglądałam , Noce i dnie oglądałam ale nie pamiętam jego roli a w chłopach genialnie zagrał

kinomanka_13

W Potopie grał Radziwiła, a w Nocach i Dniach grał Jana Ładę, tego kolesia który zmuszał Barbarę do zabawy gdy ta była w żałobie po synku

maciekd_filmweb

a to już kojarzę kogo grał w nocach i dniach. Ale dla mnie to i tak zawsze będzie Kargulem mam takiego katechetę co jest zadziorny jak Kargul.

kinomanka_13

Zadziorny to był Pawlak a wracając do pana Władysława gdyby urodził się w USA to by miał wiele Oskarów i byłby uważany za jednego z najlepszych aktorów wszechczasów

maciekd_filmweb

a w szkolę też mam jednego Pawlaka ale nie jest zadziorny tylko taki żartowniś jak mnie 2 lata uczył było się z czego śmiać bo to komediant drugi z niego Cezary Pazura. A jeśli chodzi o te że gdyby Hańcza urodził się w USA to miał by wiele Oskarów, i gdyby żył to by dostał Oskara za Kargula.

kinomanka_13

Chcę przypomnieć, że pośmiertne oskarki też przyznają, a o Hańczy nie pomyśleli ?? Toż to obelga !!!! Oskarek...Dobre HEHEHE !!
W polsce żadnej nagrody nie dostał. Order Sztandaru Pracy I klasy czy inne badziewia się nie liczą bo to polityczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones