Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 217 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Jak myślicie, ma w tym roku szanse? Osobiście kibicuję Mortensenowi, ale nie widziałam jeszcze wszystkich nominowanych, więc ciężko mi ocenić. Na pewno zagrał dużo lepiej od Goslinga.

użytkownik usunięty
Lady_Eowyn

Też nie widziałem wszystkich nominowanych, ale nominacja Mortensena za tę rolę to czyste nieporozuminie. Uwielbiam tego aktora, ale tu zagrał akurat poniżej swoich możliwosci. Ma w dorobku dużo ciekawsze role jak np. w "Drodze" czy "Wschodnich obietnicach". Oby nie dostał Oscara za jedną ze swoich słabszych kreacji aktorskich.

Drogi nie widziałam, ale Wschodnie Obietnice faktycznie biją Fantastica na głowę. Strasznie szkoda, że nie dostał za nie Oscara.

użytkownik usunięty
Lady_Eowyn

Szkoda, ale jeszcze bardziej szkoda byłoby gdyby Mortensen otrzymał statuetkę kosztem Daniela Day-Lewis, który przy całym kunszcie aktorskim Viggo przeskoczył go o kilka wysokosci swoją rolą w "There will be blood".

Miał pecha trafić na lepszego od siebie. Mówi się trudno.

Lady_Eowyn

Powinien dostać statuetkę,ze wszystkich nominowanych najlepsza rola.

aronn

Też tak uważam, ale akurat Afflecka można Akademii wybaczyć. Zawsze mògł wygrać Gosling.

użytkownik usunięty
aronn

Denzel Washington powinien dostać Oscara w tym roku i nikt inny :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones