Vanessa Kirby

8,1
18 950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Kirby
mDiablo123

a moim zdaniem to jeszcze nie jej czas na Oscara, co najwyżej nominacja. Film poprostu nie trafia do wszystkich a tylko w większości do kobiet, które mogą się utożsamiać z jej dramatem.

nexus_3

Przyznam się, że pisałem to przed seansem - wywnioskowałem tak z prognoz. I teraz będąc świeżo po obejrzeniu filmu dalej podtrzymuje swoje zdanie. Jej główne rywalki to Viola Davis i Frances McDormand, które mają minimum jednego Oscara na koncie. Myślę, że mimo młodego wieku zgarnie nagrodę, tak jak chociażby nie tak dawno Emma Stone.
Nominacja - pewna. Czy nie trafia do wszystkich? Myślę, że trafia, bo temat tak naprawdę dotyczy nas wszystkich, tak samo jak dramat z nim związany.
Zakład? ^-^

mDiablo123

oj nie chwal dnia przed zachodem słońca hehe ;) obejrze jeszcze kilka innych faworytów do nagród i wracam z odpowiedzią ;)

mDiablo123

obejrzałem trzech kolejnych kandydatów: ”Da 5 Bloods” / ”The Trial of the Chicago 7” / ”Ma Rainey's Black Bottom” i moim zdaniem niestety aktorsko nikt nie wypadł na tyle wyraziście aby zasłużył na Oscara, nawet Viola Davis, ktora jest tylko tłem dla całej opowiesci, poprostu malo jej tam na tyle aby pokazała na co ją stać. Zobaczymy jakie propozycje będą następne :)

nexus_3

Da 5 Bloods (jeszcze nie widziałem) i The Trial of the Chicago 7 są to filmy z głównie męską obsadą.
Natomiast jeżeli chodzi o Ma Rainey's Black Bottom - tu niestety się zgodzę, po Viola Davis spodziewałem się czegoś więcej :(
Osobiście czekam na Nomadland. Frances McDormand zdaje się jedyną osobą, która może "zabrać" statuetkę Vannessie Kirby, choć nie chce mi się wierzyć, aby przyznano jej 3 Oscara (pierwszoplanowego) i to tak w krótkim czasie (nie tak dawno za Trzy billboardy...).

mDiablo123

nie musisz czekać bo Nomadland jest dostępny w sieci w HD ;) tez nie wydaje mi się aby dostala kolejnego Oscara.

mDiablo123

Więc tak: Oscara nie dostanie. Niestety. Moim zdaniem powinna, bo ta rola podobała mi się najbardziej z nominowanych, choć film okazał się zbyt słaby, aby mogła p. Kirby powalczyć o statuetkę. (Nagrodę zapewne odbierze Mulligan lub Davis.)

mDiablo123

No i dostała McDormand.

robert2207

XD
Nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Być może głosy się rozłożyły na Mulligan lub Davis, przez co dostała McDormand.

mDiablo123

Trzymam kciuki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones