Tricia Helfer

Tricia Janine Helfer

7,8
4 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tricia Helfer

Pani Helfer miała również zaszczyt podkładać głos dla kluczowej postaci w grze Starcraft 2 -
Sarah Kerrigan.

danlipman

i dla EDI w Mass Effect 2.

danlipman

no niestety. Szkoda tylko, ze to plastikowe blond gowno nie dorasta do piet ani osobie Glynnis Talken ani temu, co zrobila dla postaci Kerrigan. Calkowicie nie rozumiem takiego posuniecia ze strony tej schodzacej na psy firmy, ktora, jak widac, skonczyla sie na ostatnim Warcrafcie. Moge tlumaczyc sobie to jedynie faktem, ktory na tle innych domyslow nie jest az tak irracjonalny (ale jedynie na ich tle), ze Metzen chcial pier*olnac gwiazdeczke z BSG. Kwestie Helferowej sa makabrycznie zle wypowiadane, czy to w gameplayu, czy w przerywnikach filmowych. Prosze kretynow i psychofanow o oszczedzenie sobie deptania wlasnej mordy kretynskimi odpowiedziami i komentarzami.

SemiPsychoticMix

No cóż, mi się na przykład osobiście podobała, tak samo jak reszta postaci (głos Raynora - geniusz) a gdy grałem w SC2 to nie wiedziałem jeszcze, że Helfer podkłada głos Kerrigan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones