Tricia Helfer

Tricia Janine Helfer

7,8
4 265 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tricia Helfer

Jest atrakcyjną osobą i mnie się podoba. Tylko niektóre Polki są od niej atrakcyjniejsze ale to
wiadomo że z Polkami to nie wygra jeśli chodzi o urodę ale jak na zagraniczną urodę to Tricia jest
apetyczna.

nudecroft

Co? Ma piekny uśmiech przecież

nalienne

Nawet całkiem.

nudecroft

nawet takie małe niuanse w urodzie, pewne niedoskonałości mogą sprawiać, że człowiek, a w tym przypadku kanadyjska modelka wygląda jeszcze piękniej, bo prawdziwiej. Dlatego wszelkiego rodzaju niepotrzebne operacje plastyczne czy inne zabiegi natury kosmetycznej tylko zaburzają naturalny wdzięk. Z resztą, przypomnę tylko, iż cały medycyna estetyczna powstała w celu poprawy jakości ludzi pokrzywdzonych przez los, np. żołnierzy z odniesionymi potwornymi ranami, an nie dla w pełni zdrowych osób. Ja jakiś czas temu poznałem nieziemsko i naturalnie piękną kobietę, taką za którą dosłownie każdy się ogląda, mającą już 28 lat, oczywiście z Ukrainy. I nawet ona, osoba, która wygrała geny na loterii wspomina już o "konieczności" poprawy pewnych elementów. Ja w tym momencie zastanawiałem się po co? Masz za małe usta? To tylko dodaje ci więcej uroku, nie musisz wyglądać jak pusty glonojad z celebryckiego akwarium. Ale niestety, media już od wielu lat starają się oddziaływać na ludzi wpychając im do głów z góry ustalone kanony piękna i wzorów do naśladowania, które często są jedynie wypadkową konsumpcyjno-materialistycznego podejścia do życia (biznesu).

GROT7X

I otóż to, a teraz weźmy np Wenezuelę to miejsce gdzie kobitki robią sobie nagminnie operacje plastyczne by wyglądać atrakcyjnie. Wenezuela słynie z botoksów i innych "poprawiaczy" urody które to są (kobiety) sztucznie napompowane ale same tego chcą.

Trochę mi żal tych dziewczyn bo robią sobie krzywdę a co jeśli operacja się nie powiedzie i z ładnej kobiety wychodzi raszpla.
Weźmy no Dorotę Rabczewską to była taka ładna dziewczyna a zrobiła z siebie monstrum.
Uwielbiam urodę Polek potem Rosjanki Ukrainki pot Czeszki itp.

Kiedyś Rosjanki były piękne ale to zo zrobił Lenin a zrobił źle bo zmieszał piękne Rosjanki z plebsem i kicha.

nudecroft

To była arystokracja pięknych kobiet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones