Tricia Helfer

Tricia Janine Helfer

7,8
4 264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tricia Helfer

Piekna aktorka,nie moglem sie na nia napatrzec w Battlestar Galactica.

Kusiu_2

uroda urodą ale swoją role zagrala zajebiscie :-)

Kusiu_2

Tak, jest tak piękna jak twój Avatar Kusiu

Kusiu_2

Jej uroda jest bolesna.

LordNeo

popieram 100% - i ta irytująca muzyka, gdy "pojawia się: obok Baltara w BG .. irytująca, tak samo jak aktorka.
szukam na forum informacji, skąd znam jej twarz poza BG, ale nie kojarzę jednak żadnej innej produkcji z nią...

Kusiu_2

W BG zagrała jak jakaś bląd k-u-r-w-a z burdelu

GhostDeath

Bląd się pisze przez ON, blond a nie bląd. ;) Bląd, jak to słowo w ogóle wygląda? Wracając do meritum, tak, bardzo piękna kobieta.

Kusiu_2

seks seks seks

Kusiu_2

W BG miała 30 a w Ascension 40 lat i w obu produkcjach wygląda na młodszą. Piękna kobieta.

RadoslawKamil

nie powiekszyła sobie biustu, bo w ascension jakos więcej wszystkiego?

RodanBejhaut

:) Nie wiem, ale z aktorami wszystko możliwe. Bardziej podoba mi się jej twarz i ma piękne usta. Co do ciała to jest bardzo seksowna w obu produkcjach.

RadoslawKamil

W BG wygląda na więcej, niż wtedy miała. ja oceniłam ją na starszą ode mnie, a mam więcej niż 3o lat.
Jej gra aktorska pozostawia w tym serialu WIELE do życzenia. To opinia nie tylko moja ale i mojego męża i dwóch znajomych także. I nie podoba się żadnemu z facetów, jakich o to pytałam - uważają, że gdyby przytyła z 5kg wyglądałaby lepiej. Bo naprawdę, szkielet z niej, tylko tyłek fajny ma.

_J_K_

No może się podobać niektórym, ze względu na urodę na pierwszy rzut oka. Aktorka w BSG beznadziejna, wszystko na jedną nutę, a jak się pojawia poza wyobrażeniem, to jakaś masakra w ogóle.
Jak się za to drugi raz spojrzy na nią, to widzi sie niedożywioną, kobietę z depresją, która braki w swojej urodzie próbuje naprawić chirurgią dentystyczną i plastyczną oraz bardzo drogimi kosmetykami.

jokerchocolate

Ja uważam, że jest piękna. W BG grała beznadziejnie, beznadziejnie po prostu. Natomiast podoba mi się w Lucyferze.

Kusiu_2

a ja wręcz przeciwnie. BG zacząłem oglądać nie tak dawno (naiwnie wierząc, że po dekadzie od premiery pojawi się na polskim rynku bluray choćby z napisami). Nie ukrywam, że poza Olmosem i prezydentową, reszta aktorów jakoś była dla mnie anonimowa. Blondynka wydawała mi się jakoś taka "playboyowska", więc zacząłem drążyć i doszedłem do wniosku, że jej i tak nie kojarzę. Jestem po 8 odcinkach i mam co do jej urody mieszane uczucia. Niby wysoka bestia, niby zgrabna, niby cycata, niby twarz nie odpychająca, ale to samo mogę powiedzieć o Grace Park z tegoż serialu. Prawda jest taka, że dziś wklepałem w googla Tricia Helfer i popatrzyłem na fotki i na nich wygląda dużo lepiej. Nie jestem gnojem, który gnoi kobiety za "dizajn" w filmie, ale w realu (na guglowych fotach), chyba jednak lepiej wygląda. Mniej w niej złej bijacz.

Kusiu_2

Same here. 10/10 za urodę i rolę w BG.

RushComes

Jak oglądam ją w lucyferze to....

jami555

Dobry Milf ;)

Kusiu_2

Zgadza się,piękna i sexowna,zagrała jeszcze w kilku odcinkach serialu,Dwóch i pół,przyjaciółkę Chelsea.Extra mamuśka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones