Trevor MooreVII

Trevor Paul Moore

7,1
53 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Trevor Moore

Nie sądziecie że jest bardzo podobny do Johnnego Deppa ? W "Miss March" podobieństwo było uderzające. Jakby co to porównuje tylko wyglad, nie gre aktorska , bo nie ma co nawet porównywać genialnego Jonnego do aktora klasy B.

ostrowski4

Hahaha! Proszę mi tu nie obrażać Trevora Moore'a nie mając pojęcia o jego WKUKowej działalności ... Johnny przy nim to pryszcz.

szuwarcia

Znawczyni sie znalazla :p.. to bardziej obraza dla Johnnego no ale nic, mi sie i jeden i drugi podobaja, jako ludzie i jako faceci, tak ze twoj komentarz byl calkiem nie na miejscu ;)

DzikaManina

Phi. Jako facet nie podoba mi się żaden z nich. Ale Moore jest zdolny, cholernie zdolny komik. A Depp zawsze był dla mnie mdłym aktorem.

szuwarcia

To że jest zdolnym komikiem nie czyni go dobrym aktorem, Depp jest świetnym aktorem Moore nie umywa się do niego w kwestii aktorstwa i wyglądu już w ogóle :P przykro mi...

ostrowski4

Dla mnie podobny do J. Carrey'ego, troche z wygladu i bardzo z gry aktorskiej pzynajmniej w m marca.

ostrowski4

A mnie to w filmie miss mara przypominał z wyglądu Ace z one piece :P http://i113.photobucket.com/albums/n227/maiira_is_MY_name/One%20Piece/ace.jpg A zwłaszcza jak nosił ten kapelusz:P

użytkownik usunięty
Agusiamiss

Mnie przypomina Kudłatego ze Scooby Doo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones