Tomasz Bagiński

7,8
3 684 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Tomasz Bagiński

Jak dla mnie filmweb powinien stworzyć osobną kategorię animatorzy. Jakoś dziwnie, że jest klasyfikowany pod względem reżyserów .... Ok rozumiem pod względem animacji powinien być w top 3 jak nie w top 1, ale reżyser brak mi słów. Nie rozumiem o co tu chodzi? Nie wiem być może się nie znam. Co o tym sądzicie?

foremka

w pełni się z tobą zgadzam. nie twierdzę przy tym, że powinien być nawet w top 3, ale jednak jest dobrym animatorem i nie rozumiem buntu innych przeciwko niemu. prawda jest taka, że tworzy filmy krótkie, które powinno się w inny sposób doceniać, niż te pełnometrażowe. osobna kategoria rozwiązywałby ten problem.

foremka

W przypadku Tomasza Bagińskiego, jest on twórcą absolutnym.

Stworzenie filmu w tej technologii łączy w sobie pracę reżyserską, aktorską (umiejętność wyobrażenia sobie oraz nadania mimiki i gry ciała postaciom), scenografa, choreografa, scenarzysty, a co najważniejsze doskonałego informatyka w zakresie grafiki oraz artysty poruszającego się w wielu wymiarach.

Funkcja reżyser, jest tym zamyśle, żałośnie płytka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones