Tom Waits

Thomas Alan Waits

7,7
5 883 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Waits

Perfekcyjny w tej roli. Bez niego Parnassus byłby wielką klapą

MrAnderson

Zgadzam się. Nie wyobrażam sobie tego filmu bez roli Toma, a to chyba świadczy o idealnym wpasowaniu się przez niego w rolę. Można by nawet żartobliwie powiedzieć, że Waits przez całe życie na nią pracował, kreując swój niepowtarzalny wizerunek i "ksztłacąc" równie niepowtarzalny głos. Nie sądzę, żeby podołał on pierwszoplanowej roli, wymagającej dużych umiejętnośći aktorskich (może się mylę, w końcu już nie raz mnie zaskoczył), ale uważam, że jako charakterystyczny aktor drugiego planu, bądź bohater noweli ("Kawa i papierosy"!) nie ma sobie równych! PS: Po seansie "Parnassusa" postanowiłem odkurzyć swoją płytotekę tego artysty i nie wiem jak to możliwe, ale za każdym razem podoba mi się coraz bardziej.

MrAnderson

Na pewno nie wielką klapą, ale Tom Waits zagrał fenomenalnie!!!

MrAnderson

dokładnie, może nie wielką klapą ale był fantastyczny.czekałam na parnassusa od kiedy tylko wiadomo było że Waits tam zagra i nie zawiodłam się(może tylko tym że nie było go więcej)

ale ok, nie jestem obiektywna, Waits jest najwieksza miłościa mojego zycia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones