Tom HollandX

Thomas Stanley Holland

8,5
54 774 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Holland

Niemożliwe to jego pierwszy film a chłopak dał rade znakomicie. Ma talent zdecydowanie

castaway08

Zgadzam się. Jego rola była zagrana z niezwykłym dopracowaniem. Nie mogę uwierzyć w to, że to jego pierwszy film.

castaway08

Talenty gdzieś w końcu muszą mieć swój początek:):)

castaway08

Śmiem twierdzić, że w tym filmie to on brylował:) Był niesamowity, aż dech zapiera normalnie. Moim zdaniem to on powinien dostać nominację do Oscara, a nie Naomi Watts. Jestem pod jego wielkim wrażeniem. Pozdrawiam:)

kamanata22

No właśnie mi również zabrakło dla niego nominacji ale w tym roku jest sporo niespodzianek niestety tych na - ...

castaway08

Zgodzę się z tym, że jest w tym roku dużo tych negatywnych niespodzianek... i naprawdę nie rozumiem nominacji Naomi Watts, przez cały ten film tak mnie drażniła, nie uważam,żeby jej rola była warta Oscara, ale nie mnie to niestety ocieniać.. miejmy nadzieję,że nie wygra;)

kamanata22

w sumie dziewczyna bardzo poświęciła się dla tej roli. Będąc małą dziewczyną przeżyła traumę ze swoja matką i od tego czasu panicznie boi sie wody. Zeby sie oswoić z rola spędziła kilka godzin w specjalnym zbiorniku, przez co nabawiła się infekcji płuc bodajże. Ale czy zasługuje na Oscara..nie wiem nie widziałem jeszcze wszystkich filmów ;)

kamanata22

Naomi z tą rolą raczej nie ma szans na Oscara, biorąc pod uwagę inne kandydatki.

castaway08

Jedną z niespodzianek jest brak nominacji Dla Leo za rolę w Django. Kiedy go w końcu docenią?!

elo84

może w Wielkim Gatsbym? ;)

castaway08

Mam nadzieję, w tym roku będzie jeszcze na szczęście "Sinatra" Michaela Scorssese. :D

elo84

on jak on ale Norton też jest zawsze pomijany...Depp to samo

castaway08

Fakt, ale jednak Leo każdą swoją rolą wnosi coś niesamowitego i często są to ciekawsze role niż Notrona i Deepa nie ujmując tutaj im talentu bo obydwu bardzo szanuję.

elo84

Też nie rozumiem dlaczego Dicaprio nie dostał nominacji, ale kto to zrozumie;)

castaway08

Jestem przeciw nomkom do Oscara dla dzieciaków. To rodzi więcej szkody niż pożytku. Risinig star albo Best Young Actor wystarczy. Za parę lat będzie oki, bo chłopak idzie w górę.

kamanata22

rowniez tak uwazam :)

kamanata22

brak słow... też jestem pod wielkim wrażeniem... wspaniały chłopak...

kamanata22

Wg mnie, był genialny. Lepszy od dorosłych, doświadczonych aktorów (którzy też byli świetni).

_Lenka__fw

Dokładnie:)

castaway08

zgadzam się z wami :) Chłopak uwiódł mnie swoją naturalnością i siłą ekspresji. W tej części filmu, która skupiała się na nim i na matce, moim zdaniem zagrał nawet lepiej od Naomi ^^ o czym zresztą wspominacie wyżej. Docenić trzeba też pozostałych chłopców, bo oni też dali radę :)

Pzdr.

Tarantinka19

Każdy się z każdym zgadza. Nie było jakiejś rewelacji ale widać, że kamera go lubi ;)

castaway08

Zgadzam się z resztą. Chłopak ma niezwykły talent. Moim zdaniem to on powinien dostać nominację do Oscara.

Lucas188

To samo pomyślałem, że tak naprawdę, zasłużył na nominację do Oscara.

castaway08

Racja, młody chłopaczyna spisał się świetnie. Pozostałą dwójka młodszych chłopców też dała rada, ale on zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie.

elo84

Drugi film z jego udziałem wychodzi pod koniec tego roku - wrzesień/październik także ciekaw jestem jak tam sie pokaże

castaway08

Ja też jestem ciekaw, a po "The Impossible" na pewno będę śledził jego dokonania.

elo84

mam nadzieje, że nie będzie jedną z wielu osób, które po dobrym starcie gdzieś zginą... Może w sumie to i lepiej, że nie został nominowany za swoj 1 film. Przynajmniej sodówka nie uderzy ;)

castaway08

Zgadzam się z tym co napisałeś. Miejmy nadzieję, że w jego przypadku będzie inaczej. Pozostaje nam czekać i obserwować...

castaway08

rewelacja..

castaway08

zgadzam się z Twoją opinią - chłopak ma talent.

castaway08

Zdecydowanie ma talent i gratuluję mu tego bardzo bardzo (szkoda że nie mogę przekazac mu tego osobiście :D) I życze mu powodzenia w karierze aktorskiej a mam nadzieje że ową wybierze gdyż szkoda by było żeby tak dobry aktor sie zmarnował. Jeśli w tym wieku gra tak niesamowicie to jak będzie grał za pare lat?

castaway08

Zdecydowanie. Wczoraj zobaczyłem film i naprawdę zaskoczył mnie swą grą. Tylko niech się pnie w górę :)

castaway08

Niesamowity debiut w Niemożliwe, chłopak jak nie bedzie kombinował to zostanie wspaniałym aktorem, nawet moze pokroju Bale'a :)

SlimShady85

Bardzo dobry aktor jak na swój wiek! Kandydat na Oscara,jeżeli nie zboczy z drogi :)

castaway08

Świetnie zapowiadający się młody aktor. Niech tylko nie zmarnuje talentu !

castaway08

Ewan McGregor też go bardzo chwalił i powiedział, że chłopak ma przed sobą duża karierę z takim talentem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones