Tom HollandX

Thomas Stanley Holland

8,5
54 527 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Holland

To co Tom zrobił na ekranie było przecudne. Tak bardzo uwierzyłam w tą scenę, tak bardzo mnie poruszyła że nie mogłam wykrztusić z siebie żadnego słowa i tylko wpatrywałam się w ekran. Holland ma niesamowity talent i przez cały film poradził sobie z grą aktorska świetnie. A scena pożegnania z Tonym była złotem. Sam fakt że ja zaimprowizował już mnie rozbroił. Czekam tylko na sequel Spider-Man i na IV części Avengers, bo jestem tak bardzo ciekawa jak rozwinie się ten malutki wątek z jego postacią i relacja ze Starkiem. Ponieważ po samym pożegnaniu widać że Tony nie wybaczy sobie tego co się stało z Peterem i wracając do początku filmu i jego rozmowy z Pepper widać że traktuje chłopaka jak syna mimo tego że może jeszcze tego nie wie ale po tym co się stało myślę że rodzi się tego świadomość a po odzyskaniu chłopka napewno będzie emocjonująca scena na którą już czekam ❤️ A wracając do jego umiejętności aktorskich od których trochę odbiegłam, nie mam najmniejszych zastrzeżeń że ten chłopak jest sukcesem w samym sobie, a to dopiero wspaniały początek jego wielkiej aktorskiej kariery. NAJPRAWDZIWSZY TALENT!

oliwiapadol

Boże.... Ta scena.... Coś niesamowitego!!!! Brawo brawo Tom!!!!

oliwiapadol

Majstersztyk. w dodatku improwizowany.

oliwiapadol

O tak, najlepsza scena w całym filmie. Jeszcze większy szacun po tym jak wyczytałem, że ją zaimprowizował. Wielka przyszłość aktorska przed nim mam nadzieję

MrHipnotyczny

Można prosić o link do artykułu albo coś? Mega chciałabym o tym poczytać. ;)

Isabeau_Montmayeur

http://www.complex.com/pop-culture/2018/05/how-tom-holland-improv-made-infinity- war-climax-so-powerful

oliwiapadol

O którą scenę chodzi? Bo nie wiem, czy się dobrze domyślam :-P

Bujdka1992

Zapewne o scene "śmierci" Spidera po pstryknięciu Thanosa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones