Tom HollandX

Thomas Stanley Holland

8,5
54 618 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Holland

Właśnie jestem po premierze Civil War Spidermana zagrał rewelacyjnie

Kinoman94Rdm

Zgadzam się w 100%. Mam nadzieję, że w Spider-Man: Homecoming również się spisze:)

Kinoman94Rdm

grał dobrze, co nie zmienia faktu, że ma troszkę piz/owaty, denerwujący głos

mataertest

Jak dla mnie wyglądał na 12-latka

mataertest

jako Spider-Man mega, jako Peter mnie nie przekonał póki co, ale może się ogarnie w rok :D

Ciuszek

Nom jako peter słaby, a jako spider-man niesamowity.

Faramir10163

wepchneli go tam tylko zeby watek irona ( z ktorego zrobia zastepczego tatusia dla peterka co b. dobrze bylo widac w civil war) z spajderem sie zgral ,ledwo co sie pojawil (dostal wpie*dol i ironek kazal mu spieprz*c)

Kinoman94Rdm

Dla mnie to była tragedia. Spider-man był najsłabszym punktem filmu. Rola tego dzieciaka skojarzyła mi się z filmami o Power Rangers, które oglądało się za młodu - dzieciaki jak dzieciaki, trochę infantylne, ale gdy zakładali maski zaczynali gadać t. akie głupoty, że nie dało się tego słuchać. Z tym spider-manem było dokładnie tak samo. Jego monologii były tak dziecinne, tak bezsensowne, że aż uszy bolały

użytkownik usunięty
gromcia167

To nastolatek, czego ty oczekiwałaś ?

I co z tego? Wiele młodych osób potrafi obłędnie grać.
Filmy o Pająku nigdy nie święciły sukcesów, ale z tych aktorem to będzie ostatni gwóźdź do trumny

użytkownik usunięty
gromcia167

i on zagrał obłędnie, przecież taki Spider man jest - żartobliwy, pełen życia, wyluzowany, rzucający żartami

W tym problem, że on nie był żartobliwy, a tego jego niby żarty były mega pretensjonalne.

użytkownik usunięty
gromcia167

Dobra niech będzie, twój problem

Nie wiem czym wy się tak jaracie.Przecież ile go było w tym filmie?Zabrał tylko tarczę,powalczył,poobrywał i już.

użytkownik usunięty
roman876

i co z tego i tak wypadł świetnie

Moim zdaniem po Homecoming należy go ocenić i wtedy zobaczy się jaki jest z niego Spider-Man

gromcia167

Tak się pomylić, auć xD Wyszło na to, Tom Holland jest kochany jako Spider-Man a jago filmy cieszą się dużą popularnością. Jest powiewem świeżości w MCU

gromcia167

Mi też się nie podobał jako Spider-Man, nie był aż taki zły, ale to jednak dwie półki niżej od Andrew Garfielda. Natomiast jako Peter Parker Holland był nie do zniesienia, te ciągłe jąkanie się i powtarzanie tych samych słów, dla mnie porażka, kiedy tylko pojawił się na ekranie zadawałem sobie pytanie: ludzie co wy widzicie w tym chłopaku, że nazwaliście go najlepszym Spider-Manem. Jak dla mnie do Garfielda to mu daleko.

cruzo_Alex7

przynajmniej spidera nie gra juz 30 paroletni miesniak tylko normalny 19 latek

avada_kadavra

Jasne, też jestem za tym żeby grał go nastolatek, ale niech ma on chociaż umiejętności aktorskie na przyzwoitym poziomie, bo Holland zachowuje się przed kamerą jak upośledzone dziecko i bardzo trudno go znieść. Garfield może i miał te 28-29 lat w czasie kręcenia Spider-Mana, ale jego charakterystyczna uroda akurat pozwala mu grać nastolatków, bo sam cały czas wygląda jakby miał 19 lat, no i też żaden z niego mięśniak więc nie rozumiem tych zarzutów.

cruzo_Alex7

Według mnie właśnie chodziło o to, żeby się jąkał. Nie na co dzień widzi się Tonego Starka w swoim domu. Według mnie własnie chłopak miał zagrać takie: "O kurczę, o co tu chodzi, co on tu robi?".

cruzo_Alex7

Bardziej spodobał mi się Holland, Garfield irytował mnie i, jak dla mnie, nie zagrał tego znowu bardzo dobrze. I zgadzam się z Paklpy ;)

letty14055

W Civil War mnie nie przekonał niestety, ale w najnowszym zwiastunie "Spider-Man: Homecoming" pokazał się z naprawdę dobrej strony i czekam już niecierpliwie na ten film, bo cały zwiastun mnie po prostu kupił. Spider-manowi kibicuje zawsze, nieważne w jakiej postaci bo to mój ulubiony superbohater po Batmanie.

cruzo_Alex7

Też uwielbiam Spider-mana, a w zwiastunie Holland wypadł genialnie!

gromcia167

Zgadzam się z Tobą w 100%, ten dzieciak jako Spider-Man wogóle nie pasuje i psuje ogólną kreację postaci, dla mnie spider-man stracił w oczach właśnie przez tego aktora, już ten aktor z "niesamowity spider-man" byłby lepszy choć nie mówię, że dobry. Akcja z tym głupio-mądrym dzieckiem jest piętą Ahillesową tego filmu.

Skillet

W filmie wygląda jak szczyl z podstawówki który ma ADHD.Jego postać zepsuła mi świetny film.A jest tyle młodych dobrych aktorów np Asa Butterfield z Gry Endera fajny chłopak.

gromcia167

Jest tylko 1 udany "Spider-Man" - trylogia Sama Raimiego, AMEN!!!

Kinoman94Rdm

Nie Nie Nie, motyw ze spider manem był najgorszy w filmie. Strasznie żenujące i psujące cały obraz.

Kinoman94Rdm

A mi się nie podobał, wręcz przeciwnie. Mam wrażenie, że aktor był wybierany na szybko, bo w cholerę nie pasuje. Poza tym można było już sobie odpuścić Spider-Man'a w tym filmie. Tak, wiem, że był w komiksie Civil War, ale film i tak dość sporo odstaje od komiksu, więc

Kinoman94Rdm

Dla mnie też świetny, no i wielki plus za te wszystkie akrobacje, naprawdę człowiek jest pod wrażeniem.

LittleSnowMonster

Dla mnie wprost przeciwnie najgorszy Peter Parker jakiego widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones