Timothy Spall

Timothy Leonard Spall

7,7
18 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothy Spall

Aktor który pokazał, że nie trzeba wyglądać jak Brad Pitt żeby dobrze grać i coś w życiu osiągdnąć.

kathrina357

Dokładnie. Moim zdaniem 1000000000000000 razy lepszy od tego lalusia Pitta.

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Obrażasz Pitta bo Spall jest od niego brzydszy?

Nie, po prostu go (Pitta) nie lubię i Spall nie ma z tym nic wspólnego :) Tak samo jak wygląd. Dla mnie Pitt jest po prostu słabym aktorem, który jest znany z tego, że jest znany i ze swojej "urody".

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Też tak uważałem jakiś czas temu. Teraz mogę ci polecić Podziemny Krąg z jego udziałem.

Sztuczny_rarytas

Kiedyś i ja nie przepadałam za Pittem, ale jak obejrzałam kilka filmów z jego udziałem to zmieniłam zdanie. Gra w dobrych filmach i jest niezłym aktorem, może nie rewelcyjnym aqle daje radę.

Sztuczny_rarytas

Jeśli dla kogoś Pitt jest znany tylko z urody (niesamowitej urody, pragnę dodać), to bardzo mało filmów widział.

bunnylune

jak dla kogo niesamowitej, pragnę dodać, ale wszystko jest ponoć kwestią gustu, a co do aktorstwa to ok, przyznaję, że nie jest złym aktorem

Sztuczny_rarytas

Oczywiście że kwestią gustu, w mojej wypowiedzi konkretnie mojego gustu :) Ale aktorstwo to już nie kwestia wyłącznie gustu (choć może komuś nie odpowiadać dobór filmów lub cudza, charakterystyczna maniera, okej, to jest uwarunkowane głównie osobistymi preferencjami, ale nie powinno stanowić, hmm, całości oceny), potrzeba jednak trochę obiektywizmu dla trzeźwego osądu, nazwanie Pitta, aktora, który ma kilka świetnych ról na koncie aktorem słabym jest dość krzywdzące. Niech będzie że "nie jest zły", i obie jesteśmy zadowolone :)

kathrina357

Prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones