Teresa Lipowska

Teresa Witczak

7,3
5 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teresa Lipowska

Kiedy przeglądałem obsadę dubbing'u kreskówki Johnny'ego Bravo to zauważyłem nagle że to ona podkladala głos mamie Johnny'ego i nagle mój mózg zaskoczył, tyyy rzeczywiście, rzadko miewam takie przyjemne niespodzianki z aktorami, jeszcze bardziej ją cenie i lubię

Filmaniak_19

Pani Teresa to moja ulubiona aktorka nie tylko dzięki roli Basi w ,, M jak miłość " czy dzięki roli w filmie ,,Rzeczpospolita babska " ale też za dubbing Klementyny w ,, Pszczółka Maja " szkoda że 2 odcinki dubbingowała Klementynę, oraz za jej udział w kabarecie Dudek oraz za to jak wspaniale Pani Teresa śpiewa. Pamiętam jak Pani Teresa śpiewała różne piosenki chociażby w kabarecie Dudek ,, Bez twej miłości" albo w ,, Szansa na sukces " w odcinku walentynkowym piosenkę Mieczysława Fogga ,, Już nigdy " Pan Pyrkosz też ją śpiewał, czy piosenkę z okazji walentynek ,, Co wy wiecie o miłości panowie " to był walentynkowy koncert i byli aktorzy z M jak miłość.

kinomanka_13

A podobala ci sie w filmie "Tato"?

Filmaniak_19

ty weź mi o tym filmie nie przypominaj, nie chce mieć z nim nic do czynienia . Ja widziałam parę razy ten film i miałam przez niego nieprzyjemności emocjonalno-zdrowotne w sensie że płakałam i nie mogłam spać i byłam po tym filmie agresywna, i cieszę się że od 2000 roku Panią Teresę mało osób kojarzy z tym filmem tylko z Panią Mostowiak a Pani Dorota Segda nic w tym kierunku nie robi żeby ludzie kojarzyli ją z innej roli tak jak Panią Teresę, że Panią Dorotę aż tak sympatią nie darzę jak ją darzę to malutką za głos, że ładnie śpiewa ale to trochę za mało. Ja poza rolami aktorów oceniam ich jak usłyszę ich uzdolnienie wokalno muzyczne a ja aktorów jedynie uwielbiam za rolę komediowe dramatycznych nie znoszę bo przez ten dramat który o mało nie zabił mnie i mojej osobowiści.

kinomanka_13

Hehe no twoje wspomnienia tego filmu nie są ani trochę oryginalne, ja też byłem sparaliżowany po obejrzeniu tego filmu. Segda może nie mieć okazji do zmiany wizerunku, kariera aktorska najczęściej zależy od tego co się aktorom proponuje, w Ludzie Chudego była dla mnie bardzo sympatyczna i zabawna

Filmaniak_19

oglądałam trochę ten serial i średnio mi się podobała ale jako Faustyna w ,, Faustyna " może być i jako Agata Kwiecińska w ,, Na dobre i na złe " a co było w tym śmiesznego że napisałeś hehe ? Najbardziej lubię jej męża Stanisława Radwana bo jest fajny, i o Wodeckim się fajnie wypowiadał w dokumencie ,, Spotkania z gwiazdami " - dokument o Wodeckim.

kinomanka_13

Zaśmiałem się bo tak buntowniczo rozpoczęłas ten komentarz, przypomniało mi to jak znajomi reagowali na temat tego filmu

Filmaniak_19

owszem buntuje się nieraz ale to ze strachu.

kinomanka_13

i nic w tym zlego

Filmaniak_19

no dla mnie nie ale trochę dla moich rodziców buntuje się tylko ze strachu.

kinomanka_13

i ja sie nie dziwie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones