Ted KingII

Theodore William King

6,6
317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ted King

Razi mnie to, że nie ma na jego temat żadnych tematów. To fakt, że nie grał w zbyt wielu filmach, ale to dobry aktor. W prawdzie widziałam go tylko w Charmed i przez chwilę w Prawo i bezprawie, ale podobało mi się jak zagrał w Charmed, szkoda że tylko przez pierwszy sezon. Poza tym jest przystojny...;)

mrowka91

zgadzam się z twoja wypowiedzią:)Też widziałam go tylko w charmed, ale zagrał bardzo fajnie:)

Ava_Elizabeth

Ja go obecnie ogladam w General Hospital i az mnie zaszokowala ta zmiana. Jego zmiana dokladniej. Troche sie postarzal, brode zapuscil i gra tam gangstera co jest mila odmiana po tym jak zagral w Czarodziejkach policjanta.

mrowka91

Też widziałam go tylko w CHERMED, szkoda że wątek miłości w tym serialu z jego udziałem trwał tylko przez pierwszy sezon. Uważam że jest to dobry aktor, choć zagrał w mało znanych filmach.

mrowka91

nom ja go widziałam tylko w czarodziejkach ale był booski! kurna niezły przystojniak- szkoda tylko że wiekiem już nie taki młody.. ach..

mrowka91

nom ja go widziałam tylko w czarodziejkach ale był booski! kurna niezły przystojniak- szkoda tylko że wiekiem już nie taki młody.. ach..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones