Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Zastanawiałem się ostatnio czy Lautner naprawdę potrafi się bić i znalazłem coś takiego
http://www.youtube.com/watch?v=ZN9kbYULUtw czyli wygląda na to , że potrafi :)

17bartus7

Ćwiczy od 6-go roku życia,więc nie dziwnym jest,że "coś tam" umie.Podejrzewam,że spokojnie rozwalił by każdego "koksa" jeden na jednego.To jest właśnie plus zaczynania ćwiczeń w młodym wieku.Można wytrenować organizm,że tak powiem,przyzwyczaić ciało do takich rzeczy.Jeśli cały czas będzie utrzymywał się w formie,to długo pozostanie "w obiegu" Być może z czasem zrobią z niego "gwiazdę kina akcji" jakkolwiek by tego nie rozumieć,ale jest dosyć przystojny i wysportowany,więc co więcej trzeba?A w takich filmach zbyt wysublimowanego talentu aktorskiego nie potrzeba,jak wiemy.Po roli w Zmierzchu wszystkie panienki sikają na jego widok,więc jeśli filmy z jego udziałem będą przynosiły zyski,to opłaci się producentom w niego inwestować.

mario_1981

No dokładnie , ja powiem szczerze , że czekam na jakiś film akcji z Taylorem w roli głównej :)

17bartus7

nawet na Eurosporcie puszczają od czasu do czasu z braku laku jak miał może 10-12 lat jak wywija salta z kijem
i według mnie nie jest też złym aktorem

17bartus7

W filmie "Jeszcze większe dzieci" powalił Adama Sandlera jednym kopnięciem:

www.youtube.com/watch?v=1x1yi9WliDI

i tym zyskał w moich oczach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones