Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Słuchajcie, czy może ktoś z Wa potwierdzić mi informację, że ten oto przystojny wilkołak ;] mieszkał kiedyś w Polsce? Podobno nawet umie mówić w naszym języku :P ale może to tlko plotka?

Evelyn_8

O jaaacie...gdzie to usłyszałaś?!
Ja pierwszy raz słyszę.

użytkownik usunięty
Evelyn_8

hm. dołączam się. skąd takie przypuszczenia?

Koleżanka mi kidyś wysłała jakiś link z neta (nie pamiętam może to było i z pudelka) i tam było napisane, że on Taylor ma korzenie włosko - polsko - niemieckie. Wtedy się tak tym nie przejęłam (bo to było przed premierą "Zmierzchu"), ale teraz duzo bym dała gdyby ktoś mi mógł potwierdzic te informacje :] czekam więc :P

Evelyn_8

Z tego co ja wszędzie czytałam to z polską nie ma nic wspólnego. Po prostu nigdzie nic nie pisali.
A i jakbyś znalazła tn link to z chęcią zobaczę.

Pati_Peace

Sam Taylor potwierdził że ma Francuskie korzenie, ale o Polskich nigdy nie wspominał. ;)

Contestant

No właśnie. Dlatego zainteresował mnie ten temat.

Pati_Peace

Ma francuzkie, holenderskie i niemieckie korzenie.:):)

to tak dla ścisłości xD

arisa_

No tak o tych wiedziałam. Nigdzie nie było, że ma polskie korzenie więc byłam ciekawa.

użytkownik usunięty
Evelyn_8

a ja słyszałam że on ma korzenie arabsko-żydowskie

Evelyn_8

To Pattinson potrafi powiedziec cos po polsku, po roli w "Wodzie dla sloni" :) Widzialam kiedys wywiad w ktorym mowil: PODNIES NOGE :D

Sol_89

Też to widziałam i nie mogłam się powstrzymać od śmiechu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones