Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

w której jego "talent" zdałby się na coś to rola tępego ( a przynajmniej średnio inteligentnego) zapaśnika, futbolisty etc. - Z tą BOGATĄ mimiką twarzy, niewiarygodnym oddawaniem emocji i nastrojów oraz rozterek granych postaci jest w czołowej dziesiątce mojej prywatnej listy aktorów - w kategorii "Człowiek Drewno" (zaraz za osobnikiem zwącym się Channing Tatum)

greggreg86

Tylko z jedną rzeczą nie do końca się zgadzam - na futboliste czy zapaśnika to on nie wygląda na pewno, no może oprócz tej przytępawej, drewnianej twarzy ;)

Cyndre

No ma dopiero 19 lat i juz trzepie kase wy conajwyzej gruche

Klubbe

Piękny komentarz :D
+100 exp. dla Ciebie

Taylor Lautner jest bardzo dobrym aktorem jak na swój wiek.

Peter_Quinzel

Z jego aktorskim talentem to tylko zasługa szczęścia to trzepanie kasy... Ty w ogóle wiesz, co to znaczy "bardzo dobry aktor"? Mój Boże, jeśli on jest dobrym aktorem, to ja powinienem zagrać w filmie, jeżeli trafię na takich "wybrednych" krytyków jak ty, to Oscar murowany.

dada2201

Słuchaj, Ty go nie lubisz, a ja go lubię. O gustach się nie dyskutuje i niech tak zostanie.
Co do Tay'a nie zapominaj że sie jeszcze uczy. I jak każdy musi nad 'paroma' rzeczami popracować. Jest bardzo dobrym aktorem JAK NA SWÓJ WIEK. Radziłbym poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, a swoją drogę nie zdziwię się jeśli kiedyś dostanie tego Oscara.

Peter_Quinzel

A ja się zdziwię, bo młodych aktorów bardziej zasługujących na tą nagrodę jest wielu... Nie trzeba szukać daleko, nasz Kuba Gierszał, kilka lat starszy, to jest akurat BARDZO DOBRY AKTOR JAK NA SWÓJ WIEK a Lautner przy nim to totalna amatorszczyzna. Di Caprio był bardzo dobrym młodym aktorem, Bale był wyśmienity w Imperium słońca, pokaż mi taką rolę tego "Tay'a".

dada2201

No chyba zaraz popuszczę ze śmiechu :D
Tylko, że o dziwo Lautner jest powszechnie znany i ma szerokie grono fanów (ja nie jestem jednym z nich), a Gierszał jest znany jedynie w Polsce a jego fanów nie znam. W każdym filmie jest bardzo dobry moim zdaniem.

Peter_Quinzel

Powszechnie znany powiadasz, a to dzięki swojemu talentowi, czy roli w badziewiu zwanym "Zmierzchem"? Jak czytam takie komentarze, to zbiera mi się na litość nad ich autorem. Porównywać słabego aktora z amerykańskiego blockbustera, ze świetnym polskim aktorem pod względem liczby fanów? No proszę cię, Schwarzenegger też ma kupę fanów, czy jest lepszym aktorem od Olbrychskiego? Załóż pampersa przed popuszczeniem.

dada2201

Szczerze to nie rozumiem tego, czemu jesteś taka chamska. Chcę z Tobą normalnie podyskutować a Ty wychodzisz z założenia: "Jego zdanie jest nic nie warte w porównaniu z moim".
Tak się składa, że "Zmierzchu" nie lubię. Bez urazy, ale tego "Olbrychskiego" nie znam i nie kojarzę, gdyż nie oglądam polskich szajsów. A parę filmów "Gierszała" widziałem i też jakoś mi się specjalnie nie spodobały. Tak, widziałem kupę filmów ze Schwarzenegerem i śmiem twierdzić, że jest zdecydowanie lepszy od Olbrychskiego, którego na dzień dzisiejszy kojarzę jedynie z nazwiska, a nie z twarzy czy filmów w jakich zagrał (którego o dziwo ani jednego nie oglądałem).
Szczerze, to aż mi jest przykro kiedy się porównuje takiego wybitnego aktora jakim jest Schwarzeneger do jakiegoś "Olbrychskiego", którego nie znam mimo tego, że bardzo często chodzę do kina, a filmy oglądam w każdym tygodniu, kiedy mam wolny czas.

Peter_Quinzel

Przestań trollować dzieciaku, bo Ci to nie wychodzi.

derxu

No właśnie, więc żegnam.

dada2201

Co wy porównujecie Lautnera do Gierszała. To tak jakby dyskutować kto jest lepszym piłkarzem Jerzy Dudek czy Lewandowski. Gierszały nie znam ale po zdjęciach widze ze sie nie nadaje do ról w jakich gra Lautner dlatego ze jest patyczakiem. W filmach w których grał Lautner był potrzebny umięśniony dzieciak, więc wzieli jego. A ty greggreg86 zobaczyłeś Zmierzch i Porwanie i od razu wypisujesz bzdury że Lauter nadaje sie tylko do ról tępych osiłków. Poczekajcie, może zagra w kilku filmach, gdzie zagra zwykłego chłopaka i wtedy oceniajcie.

Klubbe

właśnie , masz racje.. ciekawe jka wy daleko zajdziecie.. bd gwiazdami rocka ? hahaha ,aktorami lepszymi od niego, wyuczycie się na profesorów ? wątpię! ,,. mam ambicje żeby zostać aktorką,ale to jest bardzo trudne. wystarczy że porozmawiam z Taylorem , ale musze się języka nauczyć a to jest strasznie trudnee.

greggreg86

udawanie to rola aktora... aktor ma udawać, bo jesli nie udaje to nie jest aktorem.. aktorstwo to coś granego , udawanego... nie rozumiecie że fanów to boli jak go obrażacie.. mój TAYLOREK ♥ . ciekawa jestem jacy wy jesteście sliczni i czy jesteście aktorami ? i jak dobrze odgrywacie swoją rolę ?

greggreg86

przynajmniej ma fajną klatę. xD

greggreg86

Przyjacielu!!! Widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia oglądając (na przewijaniu ;) ) grę tych dwóch wspaniałych aktorów. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones