Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Po takich rolach tylko wybitny aktor potrafi się podnieść. On jest skazany na granie w
wyjątkowych amerykańskich knotach. Jest w nim zero talentu,, jest jedynie przedmiotem
wypromowanym przez reklamę.

ajron1960

Jesteś taki pusty i zepsuty ? co ci się w nim niepodoba ? on jest śliczny a ty zapewne nie dorastasz do niego nawet w najmniejszym stopniu. większości dziewczynom się podoba..a za tb nikt nie lata , to zazdrosny... jakbyś miał tyle kasy i bys był sławny oraz był taki piękny ,, to bys się cieszył . on ma dopiero 20 lat a już jest aktorem, dopiero zaczyna, bo kiedy miał zacząć.każdy rodzi się z umiejętnością aktorstwa ,ale trzeba się też wyuczyć. ale ty nie masz umiejętności sławy i to cię wkurza. że ktoś jest lepszy. żeby tylko lepszy. tacy są mężczyźni zazdrośni że to za nimi się nie biega , tylko się klate innych ogląda i podnieca. ale ty nie jesteś mężczyzną tylko dzieciakiem.

karina013

Kociaku przede wszystkim pamiętaj, że nie z czasownikami pisze się oddzielnie np. "nie podoba". Zwróć też uwagę żeby kończyć zdanie kropką.
Rzeczywiście facet jest ładny (chociaż nie w moim typie) i może się podobać dziewczynom . Ja pisałem o jego możliwościach aktorskich, dla mnie nic z niego nie będzie. Będzie grał w amerykańskich knotach, będzie zarabiał kasę, będzie bohaterem pudelka, ale aktorem z krwi i kości to już nie.
Z ostatnich objawień, mnie zachwycił Tom Hardy, genialny AKTOR.
Przepraszam, że obraziłem Twojego idola, ale ja nie znosze takich aktorów i filmów w jakich grają.
Pa Karina , już od dawna nie jestem dzieciakiem.

ajron1960

fajnie, że ktoś wyraża swoja opinie, ale jak widać nie każdy może.... Zaraz nastolatka zakochana po uszy w aktorze zaczyna szczekać na faceta, który ma swoje zdanie. Jakie to żałosne....

ziolotg

Nie wiem co jest bardziej żałosne. Wyzywanie przez internet faceta którego się nie zna od 'badziewiamów' czy zachowanie o jakim Ty napisałaś. Ale ja mimo wszystko bym postawił na to pierwsze.

Peter_Quinzel

i bez wątpienia postawiłbyś dobrze.

karina013

Żałosne... wracaj do szkoły.

karina013

Mylisz się, nie każdemu może się podobać. To meksykański typ urody, mnie od razu odrzuca, jest w nim coś ordynarnego i prostackiego, patrzeć nie mogę a baba jestem ;-P

użytkownik usunięty
ajron1960

Ech, jak tak czytam, to się czasem zastanawiam - lepiej być beztalenciem wypromowanym przez reklamę, czy jak w wielu w Polsce - świetnym aktorem spapranym przez reklamę? I nie piszę o "występach" w reklamówkach, tylko aktorach przereklamowanych lub, co gorsza, tych , którzy "rozmienili się na drobne" w debilnych produkcjach... :(

Zgadzam sie w 100%-ach. Na dzień dzisiejszy nie wiem czy potrafiłbym wymienić nazwisko polskiego aktora średniego i młodego pokolenia , o którym bez jakichkolwiek zastrzeżeń mógłbym powiedzieć "świetny aktor". Może Szyc ? Chociaz te sylwestry w jedynce itp. Kapitalny potrafił byc Kondrat, ale ... Inni są jacyś beznazwiskowi, serialowo-reklamówkowo-celebrytowo-pudelkowi. Gajos, a potem śp. Łomnicki, Wilhelmi, Zapasiewicz i całe grono znakomitych aktorów drugoplanowych z Pakiem na czele.

użytkownik usunięty
ajron1960

W sumie można się pokusić o szukanie dobrych aktorów, ale mnie zawsze nieodmiennie wkurzają aktorzy tacy, jak n.p. Andrzej Grabowski czy Cezary Pazura. Oboje naprawdę dobrzy, ale cóż.... Pierwszego zmarnowano - jak dla mnie - rolą Kiepskiego (!!!), a drugi obrósł pleśnią Carrey'a... Dobrze, że podkłada głos pod bajki, to jeszcze go w moich oczach lekko ratuje :) A przykładów tego typu jest naprawdę sporo...

Grabowskiemu i Pazurze to możesz odpuścić, pierwszy był (jest) genialnym aktorem teatralnym, drugi w zasadzie niepowtarzalny w komediach (nawet tym debilnych, ma dar). Myslałem o Karolaku, Małaszyńskim, Zmijewskim, Królikowskich, o Boże nawet ich nazwisk nie pamiętam, a jest ich w tych serialach dziesiątki.

użytkownik usunięty
ajron1960

Ale to mnie właśnie boli! Co, o których myślałeś, to aktorzy trochę szufladkowi, ale właśnie Grabowski mnie boli! Jest za dobry na coś takiego jak Kiepski! Rozumiem, że kasa, ale... Żal... :( A jeszcze bardziej żal mi, że to właśnie dzięki Kiepskiemu stał się rozpoznawalny. O nas - jako odbiorcach - to raczej też dobrze nie świadczy...

ajron1960

Bo ja wiem? Nie ma co go od razu skazywac na niepowodzenie. A nuż coś jeszcze chłopak udowodni?

lubieczekolade23

Źle mu nie życzę, ale osobiście wątpię w jego talent.

ajron1960

Cała głowna trojca skonczyla tak samo jesli mowa o zmierzchu. Chwilowy szał , reklama, sztucznie wykreowany zwiazek stewartowej z kartoflem na promocje filmu ,,,, koniec filmu i koniec ich "wielkich" karier....

ajron1960

nie dostałeś roli w "Dlaczego ja " i tu przyszedłeś kąsać ?

ajron1960

A mnie zawsze bardziej żenują tego typu wypowiedzi .Aktor słaby czy nie slaby ,tylko czemu tak pluć zawiścią ,żeby się dowartościować??

Danio31b

Przecież to jest indywidualna opinia, nie zawsze musi być pozytywna :)

ajron1960

Kurcze w takim wieku w takich produkcjach ile kasy ma a nie jak u nas polscy aktorzy 10lat w seriakach klan barwy szczęścia m jak miłość ile aktorów w jego wieku w 1 produkcji czy 2 o ile można nazwac to produkcją

Mordsit

A po polsku?

ajron1960

Alez Ci żal d.pe ściska że nie wyglądasz jak on ani nie masz tyle chajsu co on .

maciekb80

Kupę hajsu to mają też siostry Godlewskie, ale w temacie ról filmowych tego "gwiazdora" jakoś cichosza. Nie do obrony. Gra tylko w szajsie.

ajron1960

No i co z tego? A niech se gra w "szajsie" . Masz z tego powodu większy problem niż on

maciekb80

Problem zerowy bo filmów tej klasy unikam jak ognia. Staram się nie ogladac filmow bezwartosciowych, strata czasu.

ajron1960

To po kiego komentujesz .

maciekb80

Nie będę ci tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz.

ajron1960

Najłatwiej tak

ajron1960

Jak na osobę w której jak to ująles jest "zero talentu" całkiem dobrze sobie radzi . Nie umieć grać A mimo to grać i zarabiać to jest sztuką .

maciekb80

Wiadomo, że jakąś wartość reprezentuje, ale nie z mojej bajki. W końcu jest tyle ludzi na świecie i jakies zapotrzebowanie na szajs jest i to niemałe. Na koncerty disco polo też nie chodzę, polskich seriali nie oglądam, pieczywa z Biedronki unikam.

ajron1960

Po twoich ocenach widac ze nie ma sensu dyskusja ;)

maciekb80

zarabiać na idiotach to żadna "sztuka", politycy i złodzieje też tak robią.

ajron1960

Może on nie chce być wybitnym aktorem. Nieładnie pisać o innych per "rzecz". Na marginesie, z MM również była żadna aktorka. Ale de gustibus.

dantomek

No i minęło 8 lat od mojego komentarza, w 100% miałem rację. Odczekał tyle lat na marginesie to może mu się uda wrócić w czymś normalnym, nie życzę mu źle.

ajron1960

Zawsze był to cienki aktor odgrywający rolę magnesu dla nastolatek. Teraz gra w kinie klasy B i C bo zastąpili go kolejni zniewieściali w rurkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones