Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 638 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Jest 2 lata starszy i jest dobrze wyje.bany. Ciekawe ile pracował na taką posture.

Kamiller10_fw

skąd wiesz że jest wyje.bany ? Może jednak jest hetero

nillvo

piz.gnij się w dekiel..... chodziło mi o budowę ciała omg.

Kamiller10_fw

jaja sobie z Ciebie robie :)

Kamiller10_fw

Ma kasę, ćwiczy - może spokojnie brać sterydy,a co najmniej białko. Każdy jeśli ćwiczy i bierze dużo białka to nie ma ch.. musi nabrać masy. Z sześć posiłków dziennie każdy po minimum 30g czystego białka + białeczko na noc żeby i w nocy nie leciało na pusto i masz masę.
A i te sterydy wcale nie są takie niemożliwe - to popularne w USA, a do tego rodzice od małego cisną na kasę więc mogą mieć duży wpływ. I u nas już rodzice latają z dzieciakami po castigach próbując realizować swoje niespełnione marzenia.
Podsumowując - zazdroszczę mu oczywiście urody i formy, ale nie zamienił bym się z nim z Chiny. Nie wiem co mu w głowie siedzi i gościu nie jest zdrowo pop... ;)

Wojtulek

ziom, białko to mit. Służy tylko i wyłącznie jako uzupełnienie diety. Jak będziesz zajadał samo białko to skazy dostaniesz i na tym się skończy. Ja swego czasu wciąłem wraz z dietą i masowym treningiem ponad 5 kg i nie przytyłem ani grama. Trochę się nauczyłem od tamtej pory :P

Koksy tylko i wyłącznie plus ostre zapie****alanie na siłowni. Racja, ma kasę to ćwiczy i się wspomaga zastrzykami.

Kamiller10_fw

może i ma ciało, ale ma krzywy ryj ^_^ lepiej żeby być nienapakowany i mieć ładną twarz niż mieć takie ciało, ale odstraszający ryj ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones