Taylor Hickson

7,3
1 444 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Hickson

W Ghostland zagrała świetnie, żal mi jej z powodu tego wypadku na planie....jednak nadal jest piękna i dobrze że ma już kolejne role w najbliższej przyszłości, z ogromną przyjemnością zobaczę ją w przyszłych również serialowych rolach.

Rrouge

Bardzo fajnie też zagrała w "Giant Little Ones" i nie wiem, jak to ująć, ale dzięki tej bliźnie oglądało mi się ją z sympatią, troską, współczuciem, różnymi ciepłymi uczuciami, które sprawiały, że stała się bliższa sercu, poza samym faktem, że miała naprawdę fajną rolę.

yuflov

Zgadzam się, świetna rola w Giant Little Ones <3

Rrouge

A wiesz, tak jeszcze co co tej blizny, to ciekawi mnie trochę, jak ona sama teraz myśli o tym, a konkretnie jak podchodzi do tego w kontekście swojej kariery? Bo jakby nie było ta blizna czy tego chce, czy nie, będzie jej jednym ze "znaków rozpoznawczych" i z jednej strony paradoksalnie może być ona "pomocna", a z drugiej strony nie zdziwił bym się np. gdyby Taylor nie chciała być postrzegana niejako przez jej pryzmat i choćby np. tak jak sam to napisałem, żeby to co ją spotkało i pozostawiło trwały ślad, ciągle wzbudzało u kogoś współczucie, a mniej np. przez to ktoś oceniał jej stricte aktorskie umiejętności.
Ale to oczywiście wszystko zależy, jak ona sama o tym myśli, zaś ten mój komentarz pewnie nie ma większego sensu i jest tylko po prostu podzieleniem się odczuciami.
pozdrawiam :)

yuflov

Zgadzam się z opinią że pomimo blizn nadaj jest bardzo piękna a fakt że ją ma czyni ją bardziej hmm ludzką(?), autentyczną(?) niż wypudrowane botoksowe lalunie. Mam nadzieję że nie skrzywi jej to psychiki i nie zacznie nadużywać medycyny estetycznej i że zobaczymy ją w niejednej zacnej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones