Taron Egerton

Taron David Egerton

8,4
21 239 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taron Egerton

Mieszkam na codzien w Aber i niestety ale nie cieszy sie zbytnio popularna opinia. Mysle ze cale miasto jest z niego dumne, ale mam informacje z pierwszej reki jak sie zachowuje wobec ludzi ktorzy chca pogadac albo zrobic sobie zdjecie wiec no sodowka uderzyla do glowy. I wcale taki wysoki nie jest, wczoraj tanczylam obok niego w klubie i byl zdecydowanie nizszy ode mnie kiedy ja mam 173cm :). ALE w Rocketman zagral brawurowo, bardzo mi sie podobal film jak i jego gra aktorska.

slizu

To zabrzmi dość prymitywnie ale przejrzałam ostatnio kilka jego zdjęć i szczególnie przykuły moją uwagę te, na których jest w obecności "zwykłych" ludzi. Odniosłam wrażenie, że nie cieszy się zbytnio z zainteresowania swoją osobą no chyba, że na zdjęciach innych niż te "oficjalne" zawsze wychodzi taki niezadowolony. Jakiś taki "niedostępny". Rolą Eltona podbił moje serce. Obecnie jestem w trakcie zapoznawania się z jego filmografia, ale jak do tej pory oprócz "Rocketmana" nie zrobił na mnie wrażenia, niestety. A i jeszcze jedno - zauważyłam, że Taron unosi czasami brew podobnie jak James McAvoy :)

RadAvoy

Nie miałam okazji zobaczyć żadnych zdjęć z jego fanami i w sumie jestem zainteresowana jego osoba tylko dlatego ze jest z miasteczka w którym mieszkam no i często tu jest :D. W sumie nigdy nie widziałam sławnej osoby i to dosyć śmieszne bo każdy ma pewne wyobrażenie o aktorach a prawda jest całkiem inna. Ale chyba powinien się liczyć z zainteresowaniem mediów/zwykłych ludzi skoro występuje w znanych filmach. No i tez nie oglądałam jeszcze jego poprzednich filmów ale Rocketman był świetny.

slizu

Zaintrygował mnie dlatego postanowiłam trochę "poszperać" :) Wszystko zależy od człowieka. Oczywiście, że każdy ma swoje wyobrażenie zwłaszcza jeśli chodzi o osobę publiczną, którą się lubi i interesuje się jej karierą. Nie twierdzę, że Taron jest "nadęty" ani nic w tym rodzaju. Nie znam go, ani też nie miałam okazji go spotkać. (Może po prostu akurat na takie niefirtunne zdjęcia trafiłam). Nie zgodzę się jednak, że wyobrażenia na temat danej osoby nie pokrywają się z prawdą. Są wyjątki. Miałam okazję spotkać Daniela Radcliffe'a, który jest niesamowicie przyjaznym, otwartym i grzecznym człowiekiem mimo, że cały czas żyje "na świeczniku" :) Wracając do Tarona - życzę mu jak najlepiej, widać, że jest zdolny i ma potencjał. Zapewne rola Eltona otworzy mu szerzej drzwi do kariery :)

RadAvoy

zobacz sobie Eddy Orzeł przyjemny film ale jego gra hmmm ciągle tak samo marszczy twarz bardziej grymasiarz niż aktor. Ale co kto lubi.

markin

Hmmm no właśnie kto co lubi, bo jego mimika w moim odczuciu była świetna ;) - Co chwilę sprawiał że się pod nosem uśmiechałem ;)

markin

Film Eddie zwany orłem jest oparty na faktach. Zobacz jak wyglądał prawdziwy Eddie Edwards i będziesz wiedziec skąd ta mimika. Taron jest przystojny, Eddie Edwards nie koniecznie. Wg mnie Musial więc trochę sie oszpecic ta mimika.

slizu

Tańczyłaś obok niego :O ? Szczęściara :D:) Widziałam dużo filmików z nim i fanami na insta i na każdym jest wesoły, sympatyczny i uśmiechnięty. Z drugiej strony może jak 100razy dziennie ktoś go prosi o zdjęcie czy autograf to już też ma dosyć ;/ Jesteśmy tylko ludźmi.

kepasa85

Haha tańczyłam, pare razy się na mnie spojrzał bo ja w sumie wpatrywałam się w jego stronę ale dlatego ze nigdy nikogo sławnego nie widziałam

kepasa85

Coś cała odpowiedz się nie zapisała. Pisałam ze koledzy go zaraz wynieśli po tym bo ledwo na nogach się trzymał i mam nagranie na telefonie jak tańczy haha. Ogólnie to moim zdaniem jest różnica jeśli ktoś nie cjce robić zdjęć z fanami bo jest zmęczony a ktoś kto jest po prostu chamski.... pracuje w Tesco i raz doprowadził dziewczynę do płaczu bo się pytała o jego ID jak kupował alkohol a on do niej ‚to nie wiesz kim ja jestem?’ I się na nią wydzierał ponoć. Wiec no dwa większe filmy i już się uważa za niewiadomo kogo haha. Raz tez jedna koleżanka pracująca w pubie chciała przejść za bar i on stał jej w drodze i mówi do niego przepraszam a on jej przerywa ‚nie nie nie nie będę robić żadnych zdjec’ s ona ‚..... ale ja cjce przejść za bar a stoisz na mojej drodze’ haha mina jego musiała być bezcenna. Koleżanka z pracy ma siostrę która chodziła z nim do szkoły i tez był bucem wtedy wiec nl wszystko na to wskazuje ze jest po prostu niemiła osoba. Innym razem jeszcze jedna koleżanka pracuje w sportowym i obsługiwała go jak kupował buty nike o 8 :D

slizu

Heh no nieźle. Jakbyś miała jeszcze jakieś ciekawostki to pisz ;D

użytkownik usunięty
slizu

dobre historyjki, ale ci fajnie :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones