Stuart TownsendI

7,4
1 594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stuart Townsend

Townsend

użytkownik usunięty

Przepiękne oczy, fantastyczny uśmiech i rewelacyjna gra. Wcielając się w rolę Lestata w Queen of the damned (Królowa potępionych) był niesamowicie przekonujący. Rewelacyjna rola. Tylko pogratulować

użytkownik usunięty

Całkowicie sie z Tobą zgadzam
Jeszcze nigdy nie widziałam takich oczu :P Nie wiem czy widziałaś/eś "Ressurection Man", ale tam oczy Stuarta były takie piękne że aż sie łezka w oku kręciła (ze szczęścia). Ahhh...

użytkownik usunięty

ACH
NIC DODAC NIC UJAC
MARZYLAM ,ZEBY SIE NIE OBUDZIC PO ZASNIECIU PO FILMIE ,BO SNILAM O NIM CALA NOC,ACH..........

użytkownik usunięty

Stuard Townsend
Masz rację najbardziej zazdrosny jest mój pan

Ach zgadzam się z wami wszystkimi.........
On jest boski super i ach.....
Oglądałyście wszystko o Adamie???

och...on jest suuuuuuuuuper,jest idealny

Takie oczy jak ma Stuart widziałam jeszcze tylko u Johnny'ego Deppa, ale bardziej podoba mi się Stuart-może dlatego, że ma jasną karnację(johnny jest bardziej opalony) i jest z mojego ukochanego(poza polską oczywiście) kraju-nie wiem mam nadzieję że nie jestem spaczona ale podonaja mi się wampiry-Lestat był boski!!!

Stuart jest boski!!! Chodzące ciacho:P Uwielbiam jego uśmiech, oczy, a w głosie to się po prostu zakochałam... ten jego akcent... hmmm...
Filmy z jego udziałem zawsze oglądam bez lektora:)
a jaki z niego aktor... Ideał, normalnie ideał!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones