Stuart TownsendI

7,4
1 594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stuart Townsend

No tak, na zdrowy rozum to niemożliwe, ale gdyby... W jakiej roli byście go widzeli najlepiej ;) ?

Ofelia_3

w roli Jamesa Bonda;] z tym jego spojrzeniem i usmieszkiem. byloby conajmniej zabawnie;P. a w roli dziewczyny Bonda Charlize i wszyscy wiedzą o co chodzi.heh.

mara_daga

hej bez przesady rodzinne (oby nie oby nie) nianse niech się skończą w sypialni(oby jak najszybcej) a nie a oczach świata to by bylo zbyd bolesne nie sądzisz że połowa dziewczyn które widzialy go w jakimkolwiek filmie mogło by zejść

użytkownik usunięty
Ofelia_3

Stuart najlepiej prezentował by się w roli romantycznego chłopaka lub buntownika który nie jest do końca zły, fajnie by grał wampira coś w sytlu " Królowej..."

użytkownik usunięty
Ofelia_3

Stuart W "Troi" czemu nie .. może jako Parys????? Piękny Parys...

Ech... Nawet jestem skłonna się z tym zgodzić... Ten Parys-Bloom to była tragedia :(

użytkownik usunięty
Raptorka

SAMA JESTEŚ TRAGEDIA. BLOOM JEST PIĘKNY I ŚWIETNIE ZAGRAŁ W TYM FILMIE CO ZNOWU CHCESZ?

użytkownik usunięty
Raptorka

TY DZIEWCZYNO JESTEŚ JAKAŚ POPIERSOLONA NAJPIERW CZEPIASZ SIĘ sTURTA TERAZ bLOOM'A CO TY KURWA CHCESZ NIE UMIESZ DOCENIĆ GRY TY SIEBIE NAZYWASZ MANIACZKĄ FILMÓW CHYBA JAKICHŚ BEZNADZIEJNYCH I NIE ZNASZ IĘ WOGÓLE NA GRZE AKTORSKIEJ! MĄDROŚCI ŻYCZĘ!!!!!1

Ofelia_3

jako Parys? hm... Napewno wyszedłby lepiej niż Bloom :P

użytkownik usunięty
Ofelia_3

A CO WY CHCECIE OD ORLANDA PRZECIEŻ IDEALNIE PASOWAŁ DO ROLI PIĘKNEGO PARYSA, ŚWIETNIE ZAGRAŁ A O WYGLĄDZIE NIC NIE MÓWIĘ , BO WIADOMO , ŻE JEST SUPER. oRLANDO POPROSTU JEST ŁADNY I TYLE

użytkownik usunięty
Ofelia_3

Dziewczyny... oj zgadzam się z wami, zgadzam ;) Stuart jako Parys byłby genialny... Gdyby tak było to nie dziwiłabym się Helenie... (jako Bond też :P)

użytkownik usunięty

Najlepiej gdyby Stuart zagrał w "Troi" wszystkie męskie role ]:-) Wtedy bym sie chociaż nie nudziła w kinie... (film byłby okay, gdyby był krótszy :/ jak byłam na seansie to nie mogłam sie doczekac kiedy zabija Achillesa :P) A co do Bonda... świetny pomysł... Ale zamiast Charlize mogliby zaangażować mnie :) [Olga de Lioncourt]

użytkownik usunięty

Najlepiej gdyby Stuart zagrał w "Troi" wszystkie męskie role ]:-) Wtedy bym sie chociaż nie nudziła w kinie... (film byłby okay, gdyby był krótszy :/ jak byłam na seansie to nie mogłam sie doczekac kiedy zabija Achillesa :P) A co do Bonda... świetny pomysł... Ale zamiast Charlize mogliby zaangażować mnie :) [Olga de Lioncourt]

użytkownik usunięty

Najlepiej gdyby Stuart zagrał w "Troi" wszystkie męskie role ]:-) Wtedy bym sie chociaż nie nudziła w kinie... (film byłby okay, gdyby był krótszy :/ jak byłam na seansie to nie mogłam sie doczekac kiedy zabija Achillesa :P) A co do Bonda... świetny pomysł... Ale zamiast Charlize mogliby zaangażować mnie :) [Olga de Lioncourt]

użytkownik usunięty

Najlepiej gdyby Stuart zagrał w "Troi" wszystkie męskie role ]:-) Wtedy bym sie chociaż nie nudziła w kinie... (film byłby okay, gdyby był krótszy :/ jak byłam na seansie to nie mogłam sie doczekac kiedy zabija Achillesa :P) A co do Bonda... świetny pomysł... Ale zamiast Charlize mogliby zaangażować mnie :) [Olga de Lioncourt]

Ofelia_3

Ja tam uwagi na blooma w troi nie zwracałam uwagi, Brad Pitt zasłonił mi pozostałych facetów :P Ale jeśli by zamiast któregoś dać Stuarta to może i Brad jakoś by się skurczył :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones