Stuart TownsendI

7,4
1 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stuart Townsend
fabcio93

http://0.media.collegehumor.cvcdn.com/1/1/collegehumor.dee5728136bd4edb16f495716 5cf78a1.jpg

fabcio93

Ja czytałam, że reżyser z niego zrezygnował, bo stwierdził, że jest za młody do tej roli. Najbardziej jednak prawdopodobne jest, że nie sprawdził się i go wywalili.

Askol

Czy ja wiem... Moim zdaniem też był za młody. Na miejscu Jacksona raczej równiez zastapiłabym go kimś takim jak Mortensen.

fabcio93

Też się cieszę. Dopiero by było. Masakrowanie Bohaterów Literackich część druga, po "Królowej potępionych".

Gothabella

Nie no jako Lestat nie był taki zły. Był to co prawda zupełnie inny Lestat niż w kronikach. Ale ten cały film był dość specyficznie nakręcony.
Aragorn filmowy również rożni sie od tego z książek. I tu podam najistotniejsza różnice: filmowy jest dużo przystojniejszy :P

fabcio93

Grał Aragorna, Jakson był do niego przekonany nie chciał innego aktora wręcz kłócił się z producentami. Ale aktor po przyjeździe do Nowej Zelandii nie chciał uczyć się jazdy konno , fechtunku nie brał udziału w próbach, nawet Ian McKellen pytał go się czy naprawdę che grać takie sprawiał problemy. No po tylu problemach Peter Jackson powiedział mu że niestety nie mogą ze sobą pracować i zaczęli szukać nowego aktora padło na Jason Patric, Russell Crow i Viggo Mortensen no a reszta to historia.

PIXA_GOD

Chyba było inaczej skoro Stuward mówił, że nic mu nie zapłacono mimo, iż spędził miesiąc na planie.

Basia_101

ale to stwierdzenia samego Jaksona co niby byto inaczej na pewno nam powiesz bo tam byłaś :)

fabcio93

A jak ja to dawno temu oglądałam to Vigo wydawał mi się za stary. Zależy jak na to się spojrzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones