Steven StraitI

Steven A. Strait

7,0
2 280 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Strait

Nie sądzicie, że nieźle by pasował do roli Jacoba w ,,Twilight''? Według mnie pasuje idealnie:)

karolinadancer1

Wg mnie w Zmierzchu jeszcze nie. Jest stworzony do Jacoba od połowy Księżycu w Nowiu i Zaćmieniu. O tak.. :D:D

pajlusia

O tak... nie sprecyzowałam. Też miałam na myśli już tego Jacoba po przemianie. Rzeczywiście w Zmierzchu wyglądałby za poważnie:)

karolinadancer1

czy on wam wygada na Indianina ? ale skoro Laurenta gra murzyn to Edwarda pewnie tez by mógł :P

skarpetka_4

Lautner nie jest murzynem o_.
(za krótki za krótki, jezu...)

karolinadancer1

tak, według mnie nie tyle, co w Zmierzchu, ale w Księżycu i Zaćmieniu tak - juz jako wilkołak ;P tamten Taylor może i sie nadaje, ale do tego młodego Jacoba z długimi włosami ;)

karolinadancer1

Zupełnie się zgadzam! ;) Oczywiście jeśli chodzi o kontynuacje. Niestety obsada się nie zmienia, ale on jest moim Jacobem :D Dokładnie tak go sobie wyobrażałam!! ;P

karolinadancer1

Och, on byłby idealnym Jakobem! Lepszego nie da się wyobrazić. W nim mogłaby się zakochać nie tylko Bella, ale każda kobieta. Idealnie pasuje to wysokiego, męskiego, umięśnionego i szaleńczo przystojnego Jakoba z "Księżyca w nowiu". Moim pragnieniem jest widzieć go w następnej części. Taki mężczyzna mógłby mnie rzeczywiście zauroczyć.

karolinadancer1

Oj zgadzam sie z Wami, idealnie się nadaje do Jacoba w New Moon, już powstało dużo fantrailerów na YT właśnei z jego udziałem jako Jacob, głównie sceny z Paktu Milczenia, no ale całość wychodzi świetnie :D

Marticzku

Byłby idealny do tej roli . Szkoda ze juz Taylor jest oficjalne Jacobem w New Moon .

livefor

nie wiadomo co z tego wyjdzie, mzoe jak zobacza jak duza liczba fanów jest za Stevenem, to zawsze moga zmienic obsade, badz wlasnie w polowie "wymienic" aktorów :)

Marticzku

`wymienić?
wątpię.



z pewnością już mają podpisany kontrakt.
a on się znając życie prędko nie urwie.


a na jacoba by się nadawał, mimo, że nie jest indianinem.

if_

oglądnęłam kiedyś covenant i steven czyli tamtejszy caleb przypadł mi do gustu;P.
a kiedy zobaczyłam na jutubie że ludzie dają go na jacoba, stwierdziłam TAK! to jest TO!
w filmie jacob jest jaki jest (ha-ha-ha), ale steve na zawsze pozostanie MOIM jake'em<3!

iluvfame

bez przesady w pierwszej czesci Taylor pasuje jako Jacob, w koncu jest jeszcze mlodym chłopakiem w niej ;)

karolinadancer1

Tez sie nad tym zastanawiam ;|
Ten Taylor to porazka...

CzarnaKrwinka

W 1 moze tak, bo prawie go nie ma;d

Ale w New Moonie juz bym na Straita stawiala, ale to raczej niemozliwe, ze zmienia.. :(

CzarnaKrwinka

Niestety, to już pewne,że będzie T.L.;/ a szkoda, bo Steve...och! ach! Choć może jest zbyt idealny i przyćmił by Edzia...:) Przeczytam książkę to w pełni wyrobię sobie zdanie:)
Jedyne co mnie zastnawia to jak zrobią z T.L wysokiego faceta, skoro z niego jest średnio-niższy chłopczyk;]

karolinadancer1

Echh tak mysle i mysle i tak bede ubolewac jak Stevena nie bedzie w New Moonie i reszcie :((

http://www.youtube.com/watch?v=sg79FbA9IHc


zakochalam sie w tym filmiku :(

karolinadancer1

tak zgadzam sie w 100%. Moim zdaniem to właśnie on powinien byc Jackobem. Jest przystojny i męski i wysoki :) nie to co nasz Obecny Jackob coż 16 letnie dziecko nie wiem jak moze przeobrazic sie w kogos kto powinien wygladac jak z 25. Moim zdaniem wybierajac go do 2 czesci popełniono błąd

effi_2

Echh widzialam zdjecia z planu New Moona i zalamka:P
Tyler.. ;P
Echh Jacob jest moja ulubiona postacia i i tak zawsze bede Go widziec jako Steve'a! :)

karolinadancer1

Może na tego po przemianie... Ale za bardzo by się różnili.

karolinadancer1

Masz racje zgadzam się z toba w 100% a ten tyler to jakis taki za młody do tej roli chyba i taki gogusiowaty sorrki jesli ktos mysli inaczej :)

MAYAK82

oczywiscie zgadzam sie z wami że ten aktor o wiele lepiej by pasował jako jecob!!!

gryzeldunia

Jasne...taki przystojniak...:D:D Szkoda, że żonaty:P

karolinadancer1

Zgadzam sie w zupełności. W filmie the covenant prezentował sie swietnie. Mogli go zaangażować do new moon bo jednak obecny Jackob jest zbyt dziecinny, a w końcu w 2 czesci miał sie zmienić, tzn miał zmeznieć :P

seYen

W książce Jacob jest opisywany jako chłopak o śniadej cerze, głeboko osadzonych oczach i pełnych ustach. Ci mężczyźni (o ile pan Taylor jest na tyle męski by można go było nazywać mężczyzną a nie chłopcem) poniekąd to mają. Dla mnie osobiście Strait jest za ładny, a Lautner za niski i chłopięcy

Lady_Rei

zgadzam się z Wami. Na Jacoba po przemianie nadawał by się idealnie! Jeśli chodzi o Taylora to widać, że jest dużo młodszy. Zresztą niski. w NM pisali ze mial ok. 2 m a TL ma akies 16cm. tylko On ciagle rośnie... W pierwszej czesci lepeij wyglada JAcob a w NM Steven moglby byc lepszy. :)

andziaaa133

No i takiego Jacoba sobie wyobrażałam jak czytałam Zmierzch. A tu masz ci los spotykam takiego na filmwebie. Hehe. Idealnie pasowałby do roli Blacka, ale Taylor też nie jest zły.

karolinadancer1

Tu jest filmik, gdzie Steven jest podłożony jako Jacob
http://www.youtube.com/watch?v=Fto1tr9fGaA .
Jak ktoś niezna "Paktu milczenia" to w sumie pasuje na dalsze wcielenia "wilka" ;)

Swoją szosą, po co tak wkręcać ludzi?? :/

użytkownik usunięty
karolinadancer1

Wygląda tak, jak sobie Jacoba wyobrażałam! nie widziałam go w żadnym filmie, ale strasznie żałuję, że go nie będzie w "Księżycu w Nowiu". Byłby moim ulubieńcem!

Oj tak, pasowałby idealnie. Ale wtedy większość dziewczyn by wybrala Jacoba a nie Edwarda :) producenci wiedzą co robią, Edward musi być "ten lepszy" :)

amma

Dokładnie. Chociaz ja i tak wole Jacoba, ale nie ze wzgledu na wygląd. :)

karolinadancer1

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Taylor Lautner jest wręcz idealnym kandydatem do roli Jacoba, zarówno przed, jak i po przemianie. Uważacie, że on nie jest męski? Przecież te zdjęcia mówią same za siebie! :

http://www.shockya.com/news/wp-content/uploads/taylor-lautner-new-moon-shirtless -tattoo.jpg

http://www.shockya.com/news/wp-content/uploads/new_moon_jacob_black_poster.jpg

http://th.interia.pl/30,b2abff68a3692519/NewMoon02.jpg

Vanilia28

Gdy tylko obejrzałam Stevena, jako Caleba Denversa, w "Pakcie milczenia" od razu pomyślałam o Jacobie. Osobiście bardzo nie lubię Taylera dlatego stukrotnie wolałabym gdyby Steven grał Jake'a. Chociaż zgadzam się z tym, że wtedy większość fanów wolałaby jego niż Roberta. Na You Tube są świetne trailery ze Stevenem, jako Jakobem. Naprawdę warto rzucić na nie okiem.

karolinadancer1

Byłby idealny. Zresztą jak dla mnie mogliby zmienić całą obsadę.

bittersweet_

według mnie byłby świetny tu czytaj dużo, dużo lepszy od Lautnera, który udaje, że umie grać zamiast naprawdę grać :]

karolinadancer1

zgadzam sie z powyzsza opinia
on jednak moglby grac cala sage w dlugich wlosach, poniewaz wyglada w nich bosko xp, ale ocZywiscie w naturalnych, a nie w doczepianych..
nie mialby konkurencji w obecnej obsadzie ;]

Dollyxdd

widziałam film ze Stevem (jak się odmienia jego imię? :D) gdzie miał włosy długości, no powiedzmy,ramion i wyglądał jak niezłe "ciacho", pasuje mu to ;)
a Lautner... w zasadzie to jeszcze dzieciak, nie miał gdzie nauczyć się gry aktorskiej, więc nie można się po nim zbyt wiele spodziewać, ot co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones