Steven StraitI

Steven A. Strait

7,0
2 280 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Strait

i tu juz nawet nie chodzi ze ładny z niego facet, bo ładnych aktorów jest bardzo duzo, ale moim skromnym zdaniem gra dobrze i chciałabym zeby zagrał w jeszcze jakis dobrych filmach

aniutek1989

Jedna, jedyna, która nie użyła słów: "boski, seksowny, ale ciacho, zakochałam się" czy też "wyjdź za mnie". Szacun.
Jest bardzo przystojny, ale mógłby być totalnym drewniakiem jako aktor, a i tak miałby średnię 9,0. Otwórzcie oczy!
Podzielam twoją opinię, ma potencjał, ale co on robił w takiej pomyłce jak 10000 BC? No cóż. Każdy popełnia błędy. Mam nadzieję, że będzie lepiej sobie dobierał role, ale jak na razie i tak jest nieźle. Czekam z niecierpliwością na City island, bo ponoć świetne. Steven wybij się ponad efrony:)

I_am_a_Bad_Girl

Zgadzam się. Mamy teraz od groma przystojnych aktorów którzy za sam wygląd dostają 10 pkt na filmwebie od rozkochanych nastolatek. Widzialam go tylko w The Covenant, zagral b dobrze, ale nie chce go na razie oceniać, zobaczę reszte filmów z jego udziałem, wtedy może oddam wysoką ilość gwiazdek ;) Za talent :)

amma

Ja mu dałam 10 nie tylko za wygląd a także za talent!!! i nie jestem nastolatką!

Rosaura

To ok. :) Jeśli za talent (też), to bardzo dobrze ;)

amma

Steven jest świetnym aktorem, potrafi wczuć się w graną przez siebie role i gra ją perfekcyjnie. Doskonale to widać np. w Cenie uczuć w tym filmie zagrał i zaśpiewał odjazdowo.

Rosaura

Musze obejrzeć tą cenę uczuć, piosenki słyszałam, są świetne.

amma

Też mi się podobają jego piosenki i to bardzo!

Rosaura

gra dobrze 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones