Stephen Dorff

Stephen Dorff Jr.

7,4
6 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephen Dorff

Kto widzial slyszal, zapewne wie ze Stephen zagral w teledysku Britney "Everytime" !! Wyglada niezle, piosenka tez jest spoko (ze tez mi to przez gardlo przeszlo), szkoda tylko ze tam Britney tez jest :P

Ma_Osoba

Nieźle? :D Ja bym się posunęła dalej, wygląda bosko =). Szczególnie bez koszulki... Nie mam pytań wogóle... :] Eh...

Mana

Krótko, zwięźle i na temat: Popieram!! Wygląda bosko!!

Ma_Osoba

buhehehehe durne nastolaty wystarczy miec przytyraną klatę i juz jesteście w wyrku nio nie nie moge wygląda bosko hahahahaha

MilesQuaritch

nie jest zla ta klata ale zeby odrazu w wyrku....Wy faceci tez patrzycie i oceniacie i czesto tez konsumujecie...Choc przyznac trzeba duzo jest takich przypadkow,ze wystarczy,ze ktos ma....(coz istnieja durne osoby) Pozdrawiam:)

Ma_Osoba

Mnie stwierdzenie ze piosenka B.Spears jest spoko przez gardło mi nie przejdzie. oglądając ten teledysk skupiłam się na wizji a nie na fonii
(kiedy oglądam ten teledysk wyłączam głośnik) żeby nie słyszeć wycia tej wokalistki. A co do Dorff-a to lubię tego aktora i uważam że występując w takich badziewnych teledyskach to oskara szybko nie dostanie!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
sdf_markas

serio, jak ja go widze w tym teledysku, to mdleję prawie, a scena, kiedy jest shirtless jest ponad moje siły...

Ma_Osoba

aaa... własnie... to stąd go kojarzę, obejrzałam wczoraj Cold Creek Manor i taki mi się znajomy on wydał :)

użytkownik usunięty
Ma_Osoba

Stephen grał też w teledysku Aerosmith "Cryin" i z tego co pamiętam to przez moment również nie miał koszulki :)

no tak !! grał w teledysku Britney! dzięki, a ja ogladajac Felon zastanawiałam sie skad go znam :D

użytkownik usunięty

No i w "Rollin" Limp Bizkit. .

użytkownik usunięty

Czy Dorff pojawił się też w teledysku "American woman"??

Ma_Osoba

Oglądam właśnie Somewhere i dołączam się do grona 'skąd ja go znam... klip Britney?' ; ).

Ma_Osoba

...ehhh,wstyd...wypada znać tego aktora z filmów i to wcześniejszych a nie z teledysków...Mr.Dorff byłby zawiedziony ;-) Polecam wcześniejsze filmy.Nietuzinkowy,obiecujący aktor...a ciało rzeczywiście ładnie wyrzeżbione,ale żeby to zauważyć nie trzeba być seksoholiczką ani gejem tylko normalnym człowiekiem...Podczas gdy przybywa tych "bez karku" na odżywkach tu widzimy starannie i ciężko wytrenowaną sylwetkę (skoro już napoczęty ten temat ;-)

Ma_Osoba

tak właśnie mi się zdawało że skądś znam jego ryj gdy oglądałam wczoraj Felon...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones