Stanislav Ianevski

7,1
687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanislav Ianevski

chodziłam po necie i znalazłam dwa, chyba dosyć aktualne zdj Stanislava ;] http://www.mugglenet.com/viewer/?image_location=/westend/stan.jpg [www.mugglenet.com/viewe ...] - na tym jest sam natomiast na tym http://www.mugglenet.com/viewer/?image_location=/westend/stanrobert.jpg [www.mugglenet.com/viewe ...] z filmowym Cedrikiem ;] i co sadzicie ?? Jak dla mnie to ma troche za mały nos i jest mało kaczkowaty ;) :P pzdr

Olaa

Hym, no to chyba całkiem, całkiem...a ile on ma lat?? Nigdzie tego nie moge znaleźć w necie... w realu lepiej wyglada niż jako Krum(w labiryncie byglada banalnie)

kleo_misia

Działam troche z opóźnieniem, ale urodził się w 1985r w maju czyli ma dokładnie 20 lat ;)

pozdrawiam.

Olaa

O ludzie! Na tym drugim zdjęciu Cedrik jest podobny do Arsenium czy jakoś tak (ten z O-Zone) :P

Olaa

A ja wam powiem, że przez niego cierpię na krumomanię :D
Moim zdaniem jest ładnyyy, taki już mój gust ;) Widziałam już te fotki szukam więcej... Ale jakoś mi nie wychodzi :P

Olaa

ale ten pattison jest na tym zdjęciu okropny, ale Stanislav jest slodziusiiiiiiii ,uwielbiam go!!!!!!!:P

utdkutd

No to mamy wiele wspólnego ;) JA go tysz uwielbiam, wybiore sie na film jeszcze raz ;)

blackie_2

Krum powinien być nie za przystojny a tu nagle na filmie takie ciasteczko:):):) ,że aż zazdrościłam tej Hermionie :(

użytkownik usunięty
Ulka

No tak niezły facet z niego i jest czego Hermionie zazdrościć. Tylko ta obecna fotka moim zdaniem jedna z gorszych, chcę ładniejszą!!!!

Na tym zdjęciu cedrik wygląda jak ten koleś co wygrał big brothera :D.

Na tym zdjęciu cedrik wygląda jak ten koleś co wygrał big brothera :D.

Na tym zdjęciu cedrik wygląda jak ten koleś co wygrał big brothera :D.

Olaa

bez przesady;) nos ma spoko..w sumie to nic do niego nie mam chociaż wole Cedrica... ale Stanislav jest też całkiem spoko...może dlatego mi się tak wydaje bo grał gbura...Kruma...ale nawet go lubię:)

Olaa

Zgadzam się z Charlotte; Cedric jest lepszy, ale Krum też niczego sobie (mniam, mniam) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones