Stanislav Ianevski

7,1
687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanislav Ianevski

Wow... pożyjemy, zobaczymy :D
Ciekaw jestem jak zginie i w jakich torturach ;D mam nadzieję, że nie na początku... bo by nie było zabawy ;P
Ale fajnie, że ma coraz więcej ról, oczywiście na FW tego nie ma :/

freepick

no też jestem ciekawa jaki go los spotka w 2 czesci, ale mi się coś wydaję że jednak nie zagra a to pomyłka filmwebu, mam taka ogromna nadzieję ;)

more_than_a_woman

nie to nie pomylka :P widzialem dzis spot na mtv i on tam naprawde wystepuje hehe...ciekawe jak zginie i czy wogole zginie ;p pozdro :P

Dann

jeśli naprawdę występuje to mam ogromną nadzieję, że jednak nie zginie... bo tak jakoś dziwnie mi się to potem będzie i tak kojarzyć z HP ;/, jego śmierć na miarę gore-Hostel 2 jak mniemam ;)

freepick

Występuje ale jako naganiacz ofiar ;) I niestety bardzo malutko :( Ale i tak jego urok sprawia, że nie pozostaje niezauważony.

gwiazdka_witch

nie, jego pod koniec filmu zjada taki stary dziad. tez jest ofiara.

freepick

jak to jako naganiacz? uwaga, SPOILER! czy to nie jego nogę zjadł szykowny starszy pan? xD

karrrczoch

On nie występuje jako naciągacz ani teżnie zostaje zjedzony. On tez jest jest ofiarą tych psycholi. Później go pokazują ja go torturują.

Jak nie oglądaliście filmu to nie gadajcie bo zmyślacie.

Adam15

co zmyslacie, co zmyslacie. koles mu cala noge zdarzyl obrobic pod koniec filmu.

Vinter

A tak poza dyskusją, bo tak szczerze to mnie już ona nie interesuje, masz Vinter fajny avatar :)

Vinter

Zjadł, zjadł. Przy utworze Carmen.
Swoją drogą - ja bym takiej ilości żarcia sam nie wsunął. Nie wiem, ile ten dziadek zamierzał go spożywać i dlaczego jeszcze ten gość nie umarł z wykrwawienia. Na stówę zjedzenie niemal całej nogi nie należy do czynności szybkich.
Nie nagrał się w filmie w każdym razie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones