Stanislav Ianevski

7,1
683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanislav Ianevski

To ma być Krum ?????????????? Nie skomentuję tego !!!!!!!!!!!!!

madin11

dokładnie ja wyobrażałem sobie że krum bedzie niski i bedzie miał długie włosy

Duszek

ludzie on w książce jest DOROSŁY. A te włosy to rzeczywiście no ale da się przeżyć.

madin11

Krum przejdzie, Ritę da się znieść, Moody'ego również. ALE CLEMENCE W OGOLE NIE PASI DO ROLI FLEUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

untitled

świete słowa!!! przeciez na jej widok miało odbierac mowe!! miała byc niesamowicie piekna, a jest przecietnie piekna...:)

ana_19

współczuje tylko emmie watson ze bedzie musiala sie z nim całować:/

madin11

to ja współczuję jemu, że ma całować watson ! mi się on podoba, ale jest za przystojny na kruma!

Meliana

Zgadzam się jest za przystojny do tej roli! To ciasteczko ,a moje wyobrarzenia o Krumie były : brzytki ,chudy o kaczkowatym chodzie i długich włosdach. No cóż przynajmniej było na co popatrzeć!!!!:):):)

madin11

A ja nie skomentuję waszych wypowiedzi :/
Jak dla mnie, Stanislav jest świetny, pasuje na rolę Kruma bo idealnie pasuje do moich wyobrażeń.
Fleur jest ładna, chociaż nie o to chodziło.
Cedrik jest obrzydliwy.
A Harry się nie zmienił.
I z chęcią bym się z Watson zamieniła, jeśli bym miała z nim:
a) tanczyć
b) się całować :D

użytkownik usunięty
blackie_2

ja bym sie z Krumem zamienil i z ronem w scenach z Clemance. ale wracajac do Kruma to uwazam ze dobrze go wybrali. Nie jest jakas malo ciota tylko prawdziwym twardzielem i to widac w filmie. Stanislav + miotła = Stalone na miotle. Bardzo dobry wybor :P:P
pozdro

blackie_2

Ja też nie skomentuje waszych wypowiedzi :D

wg mnie:
1) Krum to smaczne ciasteczko :)
2) Fleur zależy kiedy jest ładna, podobała mi się przy wejściu do wielkiej sali, a potem już mniej, ale nawet pasuje do roli Fleur
3) Cedrik też jest ładny i przystojny, nie będę go porównywać do Kruma, bo obaj mają inne typy urody
4) Harry wyładniał w stosunku do poprzednich części i nadal najbardziej go lubię
5) Ja też bym się zamieniła z Hermioną albo z Cho :)

madin11

No to co ze w książce Krum jest brzydki(aktor jest poprostu wspanialy!!!!!!!)i tak w filmie jest calkiem inaczej niz w książce

użytkownik usunięty
utdkutd

Nie zgodzę się, bo skoro film jest opary o książkę to nie powinien znacząco odbiegać faktami od jej treści. I choć wyobrażałam sobie że Krum jest brzydki a ten aktor jest całkiem przystojny, to jednak świetnie zagrał swoją rolę i nie zamieniłabym go na żadnego innego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones