Skandar KeynesI

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skandar Keynes

jeśli zajrzy tu ktoś z naszej starej paczki fanów Narnii to dajcie głos :)

Loona_

Ja też wróciłam. A więc po kolei: od czasu do czasu wchodzę na strony "Skandarowskie" popatrzeć sobie na to, jak nasz kochany Edmund wyrósł i poczytać co tam u niego słychać, ale nie jest to już ta sama fascynacja co przed laty. Wyrosłam z tego. Tak sądzę. W końcu liceum zobowiązuje nie? ;D Aczkolwiek jakbym miała możliwość, to chętnie bym z Nim pogadała. :D
Co do pytania Loony: Pierre jest dobry, ale jest tak baaaaaardzo drogo (z boku GC), ja osobiście chodzę do prywatnej fryzjerki, która nigdy nie robi co ja chcę, tylko jak będzie dobrze. I w sumie, jak z włosów do pasa, ścięła mi na chłopaka to byłam zadowolona :D Raz się tylko poddała, jak na początku tegorocznych wakacji chciałam się przefarbować na rudo. Było fajnie, ale mam zamiar wrócić, do moich naturalnych brązowych fal.
Co do szkoły, tak jak Loona jestem w drugiej klasie liceum. Uczę się w klasie o profilu biologiczno - chemiczno - fizycznym z elementami zaawansowanej matematyki, także tylko geografii brakuje do tego "profilu dla samobójców", ale daję radę. Właściwie, całkiem nieźle mi idzie, mimo, że spodziewałam się, że będzie ciężko. Co nie znaczy, że tak nie jest. Sprawdzian z biologii mam średnio co półtorej tygodnia.
Co do tego roku, ja mam pierwszą kartkówkę jutro, z fizyki, a w czwartek sprawdzian z chemii. :)
I popieram Loonę, liceum to zupełnie inna szkoła. Mimo, że uwielbiam swoją klasę z gimnazjum, jak poszłam do liceum zrozumiałam jakimi gówniarzami byliśmy. W szkole średniej się dorośleje. Nie żebym momentalnie zmieniła się z wrzeszczącej realistki w spokojną, poważną przyszłoroczną maturzystkę, ale na wiele spraw ma się zupełnie inne spojrzenie. Jest fantastycznie. U mnie są na przykład fenomenalni ludzie. Jest fantastyczna atmosfera na szkolnym korytarzu. A jakiej muzyki większość słucha <3 magia! :D

paczek93

haha :D no właśnie, w liceum ludzie wiedzą co to znaczy dobra muza :D. matko, twój profil mnie przeraża hahaha weeeź, ja jestem na matma-angol i ledwo co na matmie wyrabiam, nienawidzę jej z całego serca. nadal nie wiem co robie w tej klasie ;p to takie masochistyczne z mojej strony.
kurcze musze własnie sie niedługo wybrac to fryzjera bo odrosty powoli dają o sobie znac haha ;p, poza tym, mam za gęste włosy...
a Ty jak tam? dokąd masz teraz włosy?

Loona_

ooo a ja mam rude włosy, a oddałabym wszystko za czarne :D po tym co piszecie to ja już chcę do liceum! *.*

hyrmenegilda

o rude, to super. ja mam blond

Loona_

A ja mam brązowe. I się cieszę :P

marquesa

haha, ja tez jestem bardzo zadowolona z blondu ;p

Loona_

oglądacie juro OzN? :D ja na pewno :)

hyrmenegilda

jakbym była w Lublinie to pewnie nie, ale jestem w domu, gdzie mam dostęp do trzech kanałów: tvp1, tvp2, polsat więc oczywiście, że tak. :D (żyję na dwa domy ;p)
co do koloru włosów: ja mam naturalnie brązowe, ale teraz mam "wyblakłe rude". co do ługości: aktualnie do połowy łopatek, także szybko mi rosną :)

paczek93

Tobie dobrze pączku bo Ci do twarzy i w długich i krótkich. Ja bym nie mogła mieć krótkich :<. Osobiście dążę do czegoś takiego http://www.nautiljon.com/images/galerie/artistes/moon_kana/kana_182.jpg :D

Loona_

może i taak. nie mam pojęcia. chyba najlepiej w takich na długość do ramion. ale teraz zapuszczam do matury. a potem zetne :D

Loona_

Takie trochę jak Gaga miała na początku. Ale nawet fajne. Ja osobiście nie rozjaśniłabym tak włosów, bo moje naturalne są ciemne więc zniszczyłyby się bardzo.

marquesa

Loona widzę, że interesujesz się Japonią :D

hyrmenegilda

a tam od razu gaga... chcę włosy jak Kana ;p nie jak gaga. Kana ma ładniejsze i naturalniejsze. A co do zainteresowania Japonią to oczywiscie <3 całe moje zycie sie kręci wokół Japonii ;]

Loona_

to polubiłabyś moje koleżanki :D byłam ostatnio w cubusie. I on ściął włosy. Więc już nie jest boski :(

hyrmenegilda

haha : ] a mi sie taki jeden podoba ale sobie wmawiam ze nie, ehh ;p cięzka sprawa

Loona_

oo jaki jest? :D

hyrmenegilda

aaa ;p taaki jasny blondyn z dłuzszymi włosami i niebieskimi oczami

Loona_

fajnie :D i nie chcesz zagadać? :>

hyrmenegilda

nie no, tu sytuacja jest troche bardziej skomplikowana, bo ja go znam nieźle ale strasznie nieprzystępny typ ;p

Loona_

to licz na to, że zetnie włosy i przestanie ci się podobać <żartuje> wybrałam sobie liceum i profil :D ale trzeba mieć 150 punktów :O z moim mózgiem to niekoniecznie realne :3

hyrmenegilda

Ja też już sobie wybrałam. I muszę mieć 145... Mam nadzieje, że mi się uda.

Loona_

a Hubert, czy jak mu tam? :< a ja kocham takie mocno brązowe oczy, że aż nie można źrenic zobaczyć, takie do utonięcia, a do tego takie przydługawe włosy. mrr <3 u mnie w szkole taki jest :D

paczek93

ooo jeszcze jakby to były ciemne włosy... *.*

hyrmenegilda

bez imion prosze hahah ;p

Loona_

Wszystkiego najlepszego dla pączka :3

Loona_

o to ja się dołączam :D

hyrmenegilda

ojejku, dziekuję ;333

paczek93

z jakim opóźnieniem ! ;p

Loona_

no cóóóż... przepraszam, rzadko tu bywam ;d

paczek93

no to zaglądaj częściej :< co tam w lublinie? ;p. Pyszne waniliowe rachatłukum sprzedają w empiku <33333

Loona_

Hej :)) Też jestem fanką Narnii. Mogę się przyłączyć do rozmowy, czy już tu nie zaglądacie?? Ja jestem w 3 gim. i też chcę do LICEUM!!! nie mogę się już doczekać <3 ale jeszcze nie zdecydowałam gdzie pójdę <Wrocław> jakaś masakra... Tyle tych szkół, że trudno się połapać :)

carla_y

To i ja się dołączę- fanka Narni i Skandara, 3 gimnazjum, ale do liceum mi się nie śpieszy- nie mam pojęcia gdzie pójdę, wybór duuży(Warszawa).

lizzy09

no witam dziewczyny ^^. ja już druga liceum... a wybór był mały :D ale jestem na maksa zadowolona. kurcze jak ten czas leci :]. wesołych świąt btw

Loona_

Wesołych świąt wszystkim!
A co do czasu, to wydaje mi się, że leci coraz szybciej... ;)

carla_y

Witam wszystkich :) Jestem Klara i też uwielbiam OzN . Z obsady najbardziej podoba mi się Skandar oczywiście ;) Też chodzę do 3 gimnazjum i mam problem z wyborem szkoły bo jest ich tyle w Warszawie że ciężko wybrać.

klara6

Oo proszę. Prawie wszyscy z 3 gim. :))
A co do Skandara...
to uwielbiałam go już w pierwszej części. Podkochiwałam się w nim jako dziesięciolatka. :D
Teraz nadal mi się podoba, ale już się w nim nie kocham, szczerze mówiąc. :)
Jest całkiem sympatyczny, jak słuchałam z nim wywiadów, ale co ja tam mogę wiedzieć, jak go nawet nie znam :P
A wy co o nim TERAZ sądzicie, albo co sądziłyście KIEDYŚ???? :))

carla_y

Klara Ty też z Warszawy? :)
Kiedyś jak miałam 9/10lat uważałam że jest najfajniejszy, bo najładniejszy z obsady i gra moją ulubioną postać. Teraz uważam że jest przystojny i chciałabym żeby zagrał jeszcze w innych filmach. A zaraz idę do kina na Podróż wędrowca! Oglądałyscie już?

lizzy09

Hehe, ja tez bym chciała. :)
Oo jak Ci dobrze. Ja idę dopiero jutro wieczorem :D

carla_y

Niedawno wróciłam! Film super,polecam, a Skandar..... Kurdę jaki on jest przystojny! On jeszcze wyprzystojniał. I ma fajną fryzurę ;)

lizzy09

a mi sie Skandar podobał jak byłam młodsza i on był młodszy- w pierwszej części, bo zawsze miałam jakies takie głupie ciągoty do tych 'złych' hahah. Jak zdobrzał to mi zobojętniał

Loona_

a ja czuję, że wydoroślałam z bycia fanką kogo kolwiek. tzn, został mi tylko Johnny <3 i ostatnimi czasy Elvis czy Gaga ( taa, wszyscy się dziwią xD), ale to nie to samo co było w 5 klasie gdy cały pamiętnik wypełniłam fotkami FeltonA (GDZIEŚ GO MAM, A CO WNUKOM POKAŻĘ xD). aczkolwiek oczywiście pójdę do kina obejrzeć to cudo na srebrnym ekranie ;>

paczek93

a ja nie wyrosłam z bycia fanką bo ze mnie typowy otaku

Loona_

Ja dzisiaj idę do kina i już nie mogę się doczekać :) A co do Skandara to kiedyś byłam nim bardziej zauroczona teraz to mi przeszło choć dalej mi sie podoba ;) Według mnie w 2 części był przystojniejszy niz w 1, ale za to w pierwszej miał większą rolę i taki fajny ,,zły " charakter ;)

klara6

haha, dokładnie :D

Loona_

Właśnie wróciałam z kina. Moim zdaniem film byl bardzo fajny a Skandar wyprzystojniał ;)

klara6

No i to jak wyprzystojniał <3
Ja byłam w kinie 2 razy! :) ( raz na 3D,a raz na 2D)
Najlepsze są te jego słodkie oczka, na koniec filmu, jak już wrócili do domu :D

carla_y

Popieram :) Jego oczy są boskie <3

klara6

ja jutro robię z przyjaciółką maraton filmowy i zapewne nie zabaraknie właśnie Wędrowca i rzecz jasna! zarazki piszę tu o Skandarze :D
co do sylwestra: jakieś plany? :)

paczek93

Ja sylwestra spędzam z dwoma przyjaciółkami

klara6

Ja idę do koleżanki, ale szczerze mówiąc, nie wiem kogo ona tam zaprosi ;D na pewno będą 3 osoby, które znam, reszta-nie mam pojęcia. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones