Shiri Appleby

Shiri Freda Appleby

7,2
1 314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shiri Appleby

jako Liz w Roswell. była zbyt wyidealizowana i taka słodka aż się mdło
robiło. ale potem obejrzałam ją w kilku filmach i jest naprawdę świetną
aktorką. bardzo ją lubię

tess_harding_2

Zapytaj się jakiegokolwiek faceta, czy podziela Twoje zdanie q;.

LXR

Oczywiście odnosi się to tylko do pierwszej części wypowiedzi (;.

tess_harding_2

no właśnie ja za tą jej "niewyidealizowanie"ją polubiłem,

tess_harding_2

A nie przyszło wam do głowy że ta postać miała taka być? Na tej samej zasadzie niektórych może drażnić Sookie Stackhouse z True Blood.

tess_harding_2

Teraz w "Life Unexpected" nie jest już taka wyidealizowana, ale nadal gra świetnie. I zastanawiam się, skąd amerykańcy biorą aktorów, którzy grając zaledwie w kilku serialach epizodyczne role, są lepsi od wielu polskich aktorów grających od kilkudziesięciu lat.

LXR

To nie kwestia aktorów tylko reżysera. Za oceanem jak aktor gra kiepsko to powtarzają scenkę aż zrozumie, że musi to zrobić jak należy. A u nas stwierdzi się, że może być i lecą dalej. Najlepszy dowód na to? Obejrzyj film z aktorem nagrywającym filmy po obu stronach oceanu.

Chociaż szczerze ze dwa lata temu oglądałem kilka niskobudżetowych niezależnych filmów zza oceanu i tam poziom aktorstwa był momentami lepszy niż niejednokrotnie u nas. Wszystko zależy od podejścia. Może za oceanem aktorzy są bardziej ambitni i wiedzą, że muszą coś z siebie wycisnąć żeby osiągnąć sukces a u nas dostaną posadkę w serialu i wegetują kilka lat na tym samym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones