Shiri Appleby

Shiri Freda Appleby

7,2
1 314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shiri Appleby

a ja jej nie nawidze, od pierwszego odcinka "Roswell", nie moge na nia patrzec, wyglada jakby byla pokrzywdzona przez los

MarveLLouSs

zgadzam sie, jest bardzo denerwujaca, dokladnie tak wyglada....

MarveLLouSs

ty jesteś pokrzywdzona na umyśle! pokaż swoje zdjęcie, i ocenimy czy ciebie los nie skrzywdził także w kwestii wyglądu!

tobba

hahahahahahaha, co za bulwers. Nie o wyglad mi chodzilo idioto:| tylko o ogolna postawe

MarveLLouSs

twoja wypowiedz najlepiej swiadczy kto tu jest idiota. jakie ty masz prawo wypowiadac sie o jej postawie?! znasz ja osobiscie? nie sadze.

tobba

a ty ja znasz? co to wogole za pytatnie jest :| taka byle jaka aktorka i tyle

MarveLLouSs

nie twierdze ze ja znam, ale tez jej nie oceniam! sa setki duzo gorszych aktorek. ona przynajmniej nie robi wokol siebie szumu.

MarveLLouSs

Shiri fajnie gra w Roswell a ty sama chyba jesteś pokrzywdzona przez los
a najfajniej gra w Roskosz zabijania

MjBks


1. Jest całkiem ładna
2. Gra dość dobrze (biorąc pod uwagę że wielkich i wymagających ról to ona nie miała ... )
3. Wygląda jakoś tak strasznie niewinnie ... myślę więc że pasowałaby zarówno do grania cichych i spokojnych dziewczynek, jak i strasznie wrednych i zawziętych su... ekhm ... kobiet ...

michal2600

jest bardzo fajna i ładna naturalnie, dobrze grała w roswell, powinni jej dawać więcej fajnych ról...

MarveLLouSs

Chyba ciebie pokrzywdzili przez los. Shiri jest zajebistą aktorką i piękną kobietą. A w Roswell bo jest delikatna, skromna i kobieca.

ewerton22

zgadzam się z boy1000 i ewerton22...To moja ulubiona aktorka i postać w Roswell

MarveLLouSs

wygląda jak cnotka-niewydymka... zesz ty...

shamar

wygląda jak narzeczona Shreka po zmroku...

FvJ

odwalcie się od niej.. to moja dupa jest ;)

BradMan

no bedziesz dobrym kolegoM... i sie podzielisz... cio nie ? no cio ?

shamar

Shamar... ja lubiem być niedobry wrr ;)

BradMan

"to moja dupa jest ;) "
A przy tobie też ma taką kościelną minę? ;D

Znawca_

Jak jest przy mnie to nie patrzę jej na twarz ;)

MarveLLouSs

Ja też ją nie lubiłam, oczywiście byłam po jej stronie bo należał sie jej Max ale uwielbiałam Tess była świetna szkoda tylko że suka. :)

brin

Wedlug mnie jest to dziewczyna o bardzo slodkiej i niewinnej urodzie.... Poza tym ona wciaz wyglada jak nastolatka podobnie jak Katie Holmes :)

MarveLLouSs

Mnie z początku też trochę denerwowała w roswell,ale z czasem bardzo ją polubiłam :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones