Shannyn Sossamon

Shannon Marie Kahoolani Sossamon

6,9
3 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannyn Sossamon

jej oczy zniewalaja, styl oniesmiela a uczesanie sprawia ze nie mozesz od niej oderwac wzroku...
w the rules of atraction calkowicie stracilem glowe dla niej...
pierwszy raz chyba moge nazwac kogos nieskazitelnym

bwf

Nie da się ukryć, że Shannyn jest chyba jedną z najpiękniejszych kobiet w kinie, a może i na świecie. Egzotyczna wręcz uroda, oczy, o których możnaby pewnie wiersze pisać, wdzięk, magnetyzm etc. Po prostu niesamowita :)

miss_russ

Dla mnie to ona jest silikonowo sztuczna jak jej górna warga pełna silikonu - naśladująca szpetną urodę julii Roberts - boże chroń mnie przed nią. Nic w niej pięknego nie widze ani ładnego.

A zresztą co na to powie Marta, twa ukochana? Czy nie rozdrapie ci oczu w akcie zazdrości? Czy jej piszesz wiersze jak chcesz pisać tej marnej aktorce? Pisz Marcie. To tyle, daktyle.

schiz

Są gusta i guściki, skoro Shannyn Ci się nie podoba, to ciekawe kogo nazwiesz pięknym?

miss_russ

zgadzam się w zupełności. drugą taką aktorką o której mogę powiedzieć to samo jest rosario dawson (swoją drogą dość podobna kobieta) :)

miss_russ

Piękna...jest Marilyn Monroe na swej ostatniej przed smiercią sesji zdjęciowej, na basenie, naga, w ręczniku, zamyślona, ciało twarz spojrzenie. Wymowne. Piękna nie jest Mona Lisa ani Dama z Łasiczką.
Ani Doda ani Mandaryna ani Frykowska.
Stopień niżej..ładna. Kto jest ładny z pań? Lubię Gillian Anderson. Ma wspaniałą twarz i usta. Dobrze gra twarzą-fajny rym co?. Nie ma w niej wulgarnych grymasów Julii Roberts z wywatowanymi warami. Gillian gra subtelnie a była dobrze filmowana w XFiles. Ta uroda mnie pociąga.Poza tym ma smiech ktory mnie i wielu rozbraja..Zęby i uśmiech bardzo ładne. Inna uroda to dziewczyna i muza Żuławskiego ale nie jakas Rosati tylko matka jego dzieci, teraz troche przystara ale mloda ho ho... Mowa o kim? Isabelle Adjani. Lubie jej buzke nadąsaną. Inne ładne aktorki znajduję w Miasteczku Twin Peaks Lyncha. Pierwsza trójca nieświęta - Audrey Horne = Sherilyn Fenn, brunetka grająca Donnę Hayward Lara Flynn Boyle ... oraz Laura Palmer, moja slodka ulubienica..czyli aktorka która ją grała oraz siostrę Laury...Sheryl Lee. Potem Joan Chen ... Jocelyn 'Josie' Packard Azjateczka jak sie patrzy.

schiz

Sophie Marceau jest moim zdaniem piękną kobietą, Julian Anderson jest ładna, ale nic wiecej. Julia Roberts, Doda, Mandaryna i Frytka bez komentarza, zgadzam się z Tobą w tej kwestii.

miss_russ

aha jeszcze jedno...zdjecie dla waszych slepych oczu...
http://www.biggeststars.com/s/shannyn-sossamon-photo-5.html

Toz to szkarada z kosmosu!!!!

schiz

no i co? nawet na tym zdjęciu jest ładna...
człowieku są gusta i guścikii wiesz jak by w dzisiejszych czasach żyła Marylin Monroe to nie mówiłbys o niej w ten sposób,bo z pewnością była by ona głupią blondyneczką typu np.:Paris Hilton,czy Doda...a jej uroda składa by się z pełnego silikonu...w przeciwieństwie do Shannyn Sossamon,bo ona nie miała żadnej operacji plastycznej, a już tym bardziej na usta...jak nie wierzysz to zobacz sobie jej zdjęcia z przed paru lat- nie było żadnej zmiany ustawienia lub poszerzenia jej ust,więc nie wiem skąd żeś wźiął takie "informacje"...
<pozdro>

DaroO2222

moze i nie miala operacji war-nie sledze takich spraw. Ma natomiast wary wywalary jak Julia R. Zdjecie pokazuje jakąś narkomankę z krzywym zgryzem, kompletne brzydactwo - widac ze anorektyczka i rzyga co dzien po sniadaniu. Pewnie kluje sie herą.
Są gusciki pewnie. Uwielbiajcie ją jak chcecie. Co mnie to. Nie znam jej jako aktorki, ale jej uroda predestynuje ją do ról zacpanych junkie i bezdomnych w parku centralnym. I tyle. Marilyn rządzi i rządzić bedzie zawsze!!!

schiz

ale ty masz gościu problemy:/
i jak byś chciał wiedzieć to Marilyn też z narkotykami miała problemy i nawet nie zaprzeczaj,bo Cie wyśmieje już nie mówiądz o tych jej włoskach sztucznie natapirowanych...może kiedyś była piękna i dlatego tak ludzie za nią szaleli,ale w porównaniu do dzisiejszych aktorek(tu nawiązuje do wielu pięknych) to niestety ale wychodzi tak jak wygląda...
pozdro

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

Prostak z Ciebie koleś, ale jeśli walenie konia nad obrazkiem MM Cię uszczęśliwia, to bardzo proszę, tylko żebyś nie oślepł. Jak dla mnie MM była słodką idiotką, w dodatku brzydką, ale mogę zrozumieć, że są faceci, którym takie lale się podobają.

miss_russ

Kilka zdjęć dla tych, którzy patrzą oczami, a nie d... :
http://www.shannyn-sossamon.com/gallery/albums/photoshoots/session36/photoshoot2 00613.jpg
http://www.shannyn-sossamon.com/gallery/albums/userpics/10001/davis14.JPG
http://www.shannyn-sossamon.com/gallery/albums/userpics/10001/davis19.jpg
http://www.shannyn-sossamon.com/gallery/albums/userpics/10001/davis08.JPG

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

Ona jest słodka, jak Ci się nie podoba, to trudno. Tracisz tu czas, idź na forum MM i miej trochę godności.

miss_russ

przeciez te zdjecia sa kiepskie!!!!!!!!!!

madame_figaro

masz absolutną rację! ale nie zdjęcia są kiepskie ile wątpliwa uroda samej aktorki Sossamon która jedynie w horrorach powinna grac!

schiz

powiem tez chlopczyca, zera kobiecosci o zdolnosciach aktorskich nie wspomne bo ich nie ma

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DaroO2222

P.S.
to do schiz'a i zgadzam się ze słowami miss.russ.;)

DaroO2222

Domyslilam sie, ja w odroznieniu od tego tam uzywam do myslenia głowy :)

DaroO2222

Fajnego masz Heatha a avatarze :) To jeden z moich ulubionych Australijczyków :)

DaroO2222

Dobrze powiedziane, ale mysle, ze chodzilo o padalca, nie obrazajmy gejow :) Dla tych co potrafia docenic nieprzecietna urode Shannyn, fotka pierwsza klasa:
http://img404.imageshack.us/img404/3251/tpphotoshoot03ji7.jpg
Nie ma takiej osoby, ktora raz na jakis czas nie wyszlaby na zdjeciu mniej korzystnie, w koncu wszyscy jestemy tylko ludzmi.

miss_russ

wszyscy jesteśmy ludzmi...ale widać ten padalec ślepo zakochany w urodzie Monroe uważa ją za jakąś osobe idealną,a w rzeczywistości ona niczym się nie rózni od dzisiejszyc wschodzących czy zachodzących gwiazd na arenie Hoolywood...
a tak poza tym to nie mam zamiaru sobie psuć humoru przez takich ludzi,więc może lepiej to zakończyć...
W każdym bądź razie ten temat nazywa się "nie widzialem jeszcze tak intrygujacej osoby na swiecie" i dokładnie zgadzam się z jego założycielem,bo Shannyn naprawde jest orginalna i polecam posłuchać ją w roli DJ^^...<DJ Jobs>
...pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miss_russ

gorzej:/
taki palant jest ślepy na wszystko i na wszystkich...woli się kochac w samym sobie,bo jest pieprzonym narcyzem z obrazkami Monroe...
buractwo nie których ludzi nie zna granic...sory dla schiza nie ma granic dla niego jest kaftan bezpieczenstwa przygotowany...
pozdro miss.russ

DaroO2222

On znajduje jakąś sadystyczną przyjemność w zatruwaniu tego foum i obrzydzania go innym użytkownikom.

schiz

Do schiz, czy czegoś tam: Nawet papier toaletowy wie, że trzeba się rozwijać, kretynie....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DaroO2222

"Lalka barbie Monroe"..? "Słodka idiotka"?

Lol! Popisaliście się..

A ta panna z zabawnym nazwiskiem nie ma szans stać się ikoną jak MM.
Naprawdę, nie nazywam kobiet brzydkimi, bo właściwie każda zadbana kobieta to ładna kobieta, ale to dziewczę ma w sobie coś odpychającego. Nieprzyjemnie mi się na nią patrzy.. tak, jakby miała się zaraz złamać albo zemdleć.


Btw:
"Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem."
Kto to powiedział? Jakaś słodka barbie?

szuwarcia

popieram sossemon nie moglaby nawet but wiazac nisamowitej MM

madame_figaro

tam maialo byc butow* polknelam dwie literki przepraszam najmocniej

DaroO2222

sluchaj kolego nie kazdemu musi sie podobac ta kiepsa aktorzyna
lubie maja inne gusta
nalezy to uszanowac a nie obrazac innych sypiac takie prostackie teksty...
sossamon nie dla kazdego bedzie piekna dla wielu jest po prostu zwykla...chociazby dla mnie
male oczy, waskie usta, uroda malo kobieca
plaska jak deska i chuda jak zwykla anorektyczka...
wyobraz sobie ze nie kazdemu musi slina kapac na widok tej pani
a na pewno jakas aktorka nie jest warta tego by sie tak bluzgac
nie tylko ty masz prawo sie wypowiadac

DaroO2222

ojj tu przesadzasz i to ostro
shanyn do pieknosci daleko...
a MM zyla w takich czasach w jakich zyla wiec nie przesowajmy jej do dnia dzisiejszego
jest i bedzie inkona lat 50-tych,
radze poczytaj o niej zanim zaczniesz sie wypowiadac
bo malo wiesz
i nie zatruwaj zycia juz tym kosciotrupem

schiz

hahahhhha dobre jest to zdjecia...porazka, ktos napisal ze ona na tym zdjeciu jest ladna...
moj boze...

bwf

hm,moim zdaniem super piękna to ona nie jest,np jak monica belluci albo charlize theron,to są piękne kobiety ale jest strasznie intrygująca,czy się tego chce czy nie przyciąga wzrok,działa jak magnez,nie wychodzi korzystnie na zdjęciach ale w filmach lub w teledyskach(korn-make me bad) wygląda ekstra:),bardzo specyficzna i nietuzinkowa uroda,pozdrawiam

baska_89

Oh proszę i znowu panie spotykam :) Shannyn hipnotyzująca tyle powiem, jej uroda przemawia sama za siebie. Charlize Theron także cudowna, zapraszam do mnie do galerii może ktoś podrzuci jakiś pomysł. Pozdro:)

Niech fotki same przemówią:

http://www.shannyn-sossamon.com/gallery/displayimage.php?album=250&pos=12
http://www.shannyn-sossamon.com/gallery/displayimage.php?album=162&pos=4
http://www.shannyn-sossamon.com/gallery/displayimage.php?album=162&pos=1

:)

Joern

Cudne, mogłabym patrzeć na nią godzinami :) Pozdrawiam

miss_russ

ona jest brzydka, a te foty to najbardziej pokazuja wlasnie

miss_russ

ochydny kwadratowy tyj a figury brak
anorekcja w pelni
fuj

Joern

te fotki należa do jednych z moich ulubionych:) zwłaszcza ta druga, nie moge sie wprost napatrzec:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
DaroO2222

downa? szkoda slow na was i to jakich epitetow uzywacie wobec innych
wyzywasz go ale zrozum i tak nie zmienisz niczyjego zdania
jesli ktos sie komus nie podoba to wyzywajac go od downow nie zmienisz jego opinii

DaroO2222

lubisz ublizac?
tobie za to co sie podoba, skora i kosci i brzydki ryj

DaroO2222

do daroo:
lubisz ublizac?
tobie za to co sie podoba, skora i kosci i brzydki ryj

Joern

No zdecydowanie śliczna ona jest :) Ale zdjęcia, to zdjęcia, nie umywają się do tego jak pięknie wygląda kiedy się porusza.

Eleonora

Ja tam lubię jej abstrakcyjność szkoda że nie gra w jakiś groteskach albo nie wiem nic o tym :)

Joern

wyszla jak jakas pokraka na tych zdjeciach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones