Shannyn Sossamon

Shannon Marie Kahoolani Sossamon

6,9
3 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannyn Sossamon

Mój ideał kobiety i możecie pisać co chcecie dla mnie jest wyjątkowo piękna i ma to coś w sobie co przyciąga;)

Kareivis

AMEN BROTHER :)

Kareivis

Zapewne przyciąga ta jej egzotyczność, dzikość - niewątpliwie jej cudowna i ta jej charakterystyczna uroda która jest niebywałą rzadkością w Holly - tylko podziwiać.

tomucho77

A na końcu bang w monitor co lovelasie;)

Mloda_Sowa

Jak tam stolec u ciebie cioto ? żyjesz czy już wypróżniłeś mózg ?

Kareivis

Ja też bardzo lubię taki typ urody. Jest urocza i nie wiem jak to nazwać, ale "klimatyczna" :)

Kareivis

Wiele jest takich aktorek które mają intrygującą urodę, ale zazwyczaj jest w nich coś co jakoś drażni i uroda nie jest spójna. Shannyn jest pod tym względem, jak dla mnie, wyjątkową bo ma interesującą aparycję ale w bardzo pozytywny sposób, jest naprawdę piękna : )

Kareivis

Mi się wydaje że ona jest po prostu jakaś taka... niefotogeniczna, bo nie ma co ukrywać że na zdjęciach jakoś za fajnie nie wychodzi. Ale ostatnio oglądałem z nią film Tamten świat samobójców i wyglądała w nim... po prostu słodko. Skrajnie pięknie i urodziwie, tak że każdy facet na ulicy by się obejrzał za nią. Dość to wszystko dziwne :)

KinoManiack

Niektóre kobiety tak mają że na zdjęciach nie wyglądają zbyt ładnie, a w filmach tak że kręgosłupy trzaskają facetom od oglądania się na nie ...

tomucho77

według mnie jeszcze ładniejsza od niej jest jej siostra grająca w zespole Warpaint (w którym na początku grała też Shannyn).

godwasaflea

Imię i nazwisko poproszę muszę ją obczaić ?

tomucho77

Jenny Lee Lindberg

godwasaflea

No fakt są podobne ale jak dla mnie Shannyn jest ładniejsza.

Kareivis

Mosz recht :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones