Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Jak dla mnie najlepiej wcieliłaby się w rolę drzewa. A 15 miejsce w top aktorkach zawdzięcza sobie marnymi ekranizacjami popularnych teraz książek. Jest taka strasznie przeciętna dobrze, że nie zagrała Katniss, bo dzięki obsadzie Igrzyska są najlepszą ekranizacją książek młodzieżowych jaka ostatnio powstała.

zuzanna_90

zuzanna_90 Według Ciebie to chyba dziewczyny w ogóle nie mogą mieć swojego zdania. Jak się ktoś komuś nie podoba to się mu nie podoba i nie dopisuj do tego jakichś teorii spiskowych, że ktoś jej zazdrości, bo to jest żałosne. Są gusta i guściki i to trzeba zaakceptować. Proste i logiczne.

Pinkusek

Może i jest średnią aktorką i ten film jest kiepski ale nie nudziłem się ani przez chwilę. Porządny film, nadaje się na zabicie czasu. A Igrzyska są strasznie podobne do tego filmu więc nie rozumiem zachwytu nad jednym i hejtu nad drugim. Może Lawrence jest lepszą aktorką ale rewelacji nie ma, jest strasznie sztuczna. Zresztą cała obsada Igrzysk jest beznadziejna, nie ma tam nawet jednej fajnie dobranej postaci. Jedyna część Igrzysk jaka mnie nie nudziła to kosogłos cz.1. W sumie obejrzą kolejną część dla zabicia czasu.

Pinkusek

Mnie strasznie irytuje, słaba aktorka, nie wiem dlaczego dostaje tyle nowych ról. Drewno.

Pinkusek

Święta racja. Dobrze, że ktoś jeszcze ma dobry gust.

Pinkusek

Oj zgadzam się w 100%
Fakt , ze oglądałam z nią chyba tylko 2 filmy ale w nich już była strasznie irytująca. Jak dla mnie ta dziewczyna w ogóle grać nie umie. Ale może się czepiam :P

patti_4

A i jeszcze jedno bardzo ale to bardzo dobrze, że nie zagrała ani w "igrzyskach śmierci" ani w "Carrie".

Pinkusek

Tak............... to ciekawe . Tak się składa że Shailene pokonała Jennifer Lawrence spychając ją na drugie miejsce a sama wskoczyła na pierwsze. Teraz obecnie jest najlepszą aktorką na świecie.

lucas1996

Nie przesadzaj kolego... Jest i było wiele lepszych od Woodley aktorek jak Blanchett czy Streep, o K. Hepburn już jie mowiąc, które grały/grają 1000000 razy lepiej. Pozdrawiam.

Lady_Eowyn

Nie przekonałeś mnie widziałem wiele filmów z nimi i tak twierdze ,że Woodley jest lepsza. Zresztą sam powinieneś wiedzieć ,że o gustach się nie dyskutuje.

lucas1996

Po pierwsze jestem dziewczyną. Po drugie: widać, że nie masz wystarczających argumentów, by przekonać mnie, że Woodley jest wybitną aktorką, bo mówisz tylko, że o gustach się nie dyskutuje (typowe...). Wiem, też nie podałam większych argumentów, ale jeśli tylko chcesz, mogę to zrobić. I skąd Ty w ogóle bierzesz takie dane: "Teraz obecnie jest najlepszą aktorką na świecie."?!? Czy ktoś oprócz Ciebie to stwierdził?

Lady_Eowyn

To akurat napisałem pod wpływem emocji bo niestety tutaj jest większość osób ,którzy mają problem ze sobą bo nic w życiu nie osiągnęli i heitują kogo popadnie (i nie mam na myśli ,że Ty jesteś tą osobą) . Moim zdaniem Woodley gra przyzwoicie. Podobały mi się rolę ,które zagrała i tyle.

Pinkusek

Hahaha, to samo zamierzalam o niej napisać. Drzewo to by była jej życiową rola.

Pinkusek

Całe szczęście że nie zagrała Katniss w tym świetnym filmie igrzyska śmierci, to by zrujnowało ten rewelacyjny film.

Fascynujące porównywanie dwóch niesamowicie przeciętnych jak nie słabych filmów, faktycznie są do siebie podobne te filmy w marnym poziomie, a katniss to stasznie irytujące babsko, jedyna znośna część to jedynka.

Sermlet

Nie mówie, że hunger games to "taki" świetny film, ale na tle nowych ekranizacji książek dla młodzieży wypada całkiem dobrze. A Jennifer to dobra aktorka, a to że Katniss jest irytująca to już zupełnie inna sprawa

Pinkusek

Nie rozumiem was. To jest naprawde śliczna dziewczyna. Jako aktorka, też mi się podoba. Umie dobrze zagrać.

zuzu_wysocka

Zgadzam się w 100% :)

Pinkusek

I pomyśleć, że była brana pod uwagę do głównej roli w "Room". Zgroza.

marcin261287

Ja nie wiem jak ona może być brana pod uwagę do jakiejkolwiek roli.

SISPONELAHP

Jest popularna w środowisku filmowym, to ją biorą. Podobnie sprawa ma się z J. Lawrence.

marcin261287

No niestety.

marcin261287

Tacy wszyscy świetni aktorzy jesteście, to na co jeszcze czekacie. Do filmu i grać. Każdy tłumaczy to jej/ jego zawód, oni muszą być w tym najlepsi, no właśnie wcale nie. Zawód jest jak zawód, i tak samo jak lekarz może być kiepski lub mechanik samochodowy tak i aktor może nie być najlepszy. I to jest normalne.

AlexRener

Gdyby brali tylko najlepszych to nie wciskaliby takich pustaków jak ona do filmów.

Pinkusek

Podpisuję się pod tym rękami i nogami!

Pinkusek

Akurat Katniss byla zagrana rownie fatalnie, wiec bez roznicy

Pinkusek

Za role w " niezgodnej " powinna otrzymać Złote Maliny

maciekb80

Najśmieszniejsze jest, że na forum Jennifer Lawrance są takie same komentarze. Zresztą, co wejdę na jakiś profil to same negatywne opinie. Czy to Polacy tak bardzo narzekają na wszystko?

Shalice

Lawrance jest zajebista

maciekb80

Tu już nie chodzi kto jest zajebisty, bo ja lubię obydwie aktorki. A prawda jest taka, że większość aktorów ma własną taką samą manierę grania, np u Lawrance zarówno w Igrzyskach jak i w filmie Passengers grała tak samo, Shailene też ma swoją manierę grania.
Tylko, gdzie się nie wejdzie tak każdy zhejtowany jest, że brzydki, nie umie grać.

Shalice

Tylko ze maniera Jennifer to talent natomiast tej drugiej to jego brak . Wiekszosc aktorow ma maniere w tym te najwybitniejsze jak chocby Janda ale dzieki tej manierze mogą stworzyc interedujące kreacje czy to na deskach czy na ekranie :) .

maciekb80

Radzę obejrzeć Shailene w Big Little Lies. Zresztą mam wrażenie, że tak się jej obrywa przez to, ze nie jest tak ekspresyjna, jak np Lawrance. Jej gra aktorska jest bardziej subtelna, co osobiście bardzo pasuje, bo dodaje głębi postaci, takiej bardziej realności, szczególnie w Fault of our stars

Shalice

Ja jak najbardziej jesten za okresleniem "w tej prostocie tkwi metoda" . Ale pokazanie prostoty , oszczednosci stodkow w wyrazeniu danej postaci to juz wyzsza szkola jazdy z ktorą umiejetnie radzi sobie zaledwie garstka aktorow m.in Clint Eastwood , T. Lee Jones genialnie ukazal minimalizm srodków wyrazu w "Dolinie elah " (gorąco polecam) oraz ostatnio C.Affleck w nagrodzonym "M. by the sea" . Ale wyzej wymienionej dakeko do tej pólki .

Pinkusek

Chyba wiem w czym problem: Może jesteś po prostu tępa.

Pinkusek

Potwierdzam mam jakąś niechęć do ludzi których twarz nie wyraża żadnych emocji i jest tak przezroczysta jak tej aktorki, ale to pewnie dlatego że sama jestem bardziej ekspresyjna i nie jest dla mnie zrozumiałe że można mieć jeden wyraz twarzy w trakcie wchodzenia z kimś dialog. Może to jeszcze kwestia warsztatu ale czasem drewno pozostanie drewnem.

Pinkusek

Ja również jej nie trawie chociaż zwykle jestem daleka od takiego krytykowania bez konkretnego powodu ale zadziwiajacy jest fakt jak można mieć jedną minę na wiele emocji

Pinkusek

Fakt, że holywood cierpi na bral scenariuszy i ekranizuje każde lepsze gówno książkowe ma si3 nijak do performancu aktorów. No ale żeby to wiedzieć wypadałoby znać takie produkcje jak T2 lub Bodyguard. W czasie sitcomów komiksowych - aktorka znajduje jako taką oryginalność. Szczególnie w produkcji "Adrift". No ale co tam Pinkusek. Wypowiem się, zaistnieję w sieci. Mimo że nie oglądałem. Samo życie

Pinkusek

No to polecam jej najnowszą produkcję - dreszczowiec "MIZANTROP" - tutaj to pokazuje warsztat! https://www.filmweb.pl/film/Mizantrop-2023-10000484 "Człowiek decyduje tylko o tym, czy zostanie zakopany, czy skremowany", mówi jej przełożony. I oddaje sens całej historii... Sonduje coś zupełnie nowego, że w tym tzw. nowoczesnym świecie, nowoczesnym społeczeństwie jest coraz mniej miejsca dla ludzi, a coraz więcej dla technologii... Człowiek nie ma szans. Ale bohaterka Shailene, pomimo mizantropii, nie poddaje się, walczy do końca, choć ten świat, administracja, procedury, a przede wszystkim ludzie - wcale jej tego nie ułatwia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones