Sean Patrick Flanery

7,8
4 791 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Patrick Flanery

... bo, niestety, już tak nie wygląda. Ba, nawet nie jest do siebie podobny.
Na nowe zdjęcie proponuję:
http://4.bp.blogspot.com/_dlnpFHmOv2Q/SqBiaGZVEVI/AAAAAAAAACw/sQ2syPyyEdM/s1600- h/spf4.jpg

...

Pozdrawiam.

OneLazyBastard

Tragedia. Facet albo przeszedł nieudaną operację plastyczną, albo ma poważne problemy z alkoholem, tudzież z narkotykami. No coś musi być niehalo, że tak mu twarz spuchła.

OneLazyBastard

http://nimg.sulekha.com/Entertainment/original700/sean-patrick-flanery-lauren-hi ll-2009-10-29-3-40-27.jpg

To musiał być zabieg. Poszperałem na sieci i twarz tego faceta to obecnie dramat. On już się nawet nie może uśmiechnąć od ucha do ucha, tylko jakieś takie dziubki robi. Jakiś partacz pokancerował mu twarz.

oneofthefew

dobry Boże co on z siebie zrobił???
a mógł się tak fajnie starzeć jak np Hugh Laurie. On nie wstydzi sie zmarszczek. Niestety teraz po botoksach z wyglądu przypomina Mickeya Rourke. ;//

Jane_Mary20

Bardziej przypomina Krzysia Ibisza. Smutne bardzo.

OneLazyBastard

Niestety... kolejny po Mickey Rourke'u :/

Zygfryd666

Zmienił sie dlatego że ma straszne problemy z alkoholem i dlatego tak wygląda ani operacja ani botox tylko zwykłe problemy. jak nie wierzycie to odsyłam do budek z piwem czasem można tam spotkać ludzi z problemami alkoholowymi i wyglądają podobnie. Na początku myślałem że specjalnie go tak przerobili ale potem znalazłem gdzieś artykuł że to nie specjalnie tylko to jego wina, ale tak naprawdę dodaje to nieco uroku filmowi rzeczywiście widać przepływ czasu. Ciekawe co w 3 części wymyślą. W każdym razie filmy to majstersztyk i polecam tym co nie oglądali. Pozdrawiam tomtom321.

tomtom321

Może nie jest źle, jednak do kultowej jedynki daleko.

tomtom321

raczej z debilizmu a nie z alkoholizmu. nie wiem w jakim swiecie zyjesz ale w naszym swiecie żule spod sklepu sa na mordzie czerwoni,poobijani czasem jak sie pobija sa opuchnieci ale nie wygladaja jakby ich pogryzlo stado pszczol.Koleś ewidentnie sobie robił botoks i to bardzo nieudolny botoks podobnie jak Mickey Rourke.Nie żaden alkoholizm.Alko.może i zmienic wygląd czlowiek bedzie on duzo szczuplejszy ale nie zmieni mu twarzy tak jak to sie stalo w przypadku Flannerego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones