Scott EastwoodI

Scott Clinton Reeves Eastwood

7,1
10 680 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scott Eastwood

Scott Eastwood

użytkownik usunięty

Widać,że to syn Clinta Eastwooda a nie jakiegoś listonosza.

Clint Eastwood lubi ładować bez gumy bo tyle tych dzieciaków narobił i każde wbija do filmu.

użytkownik usunięty
zegan333

E tam,trójka dzieci to nie jest dużo.

Jak na niego to mało

Więcej niż trzy wyszły. Zdecydowanie. Pan deklarował się wprost, że chce mieć rodzinną dynastię, no i wprowadził plan w życie. A patrząc tak na kariery... wcale nie powiedziałabym, że wszędzie te swoje dzieci wkręca. Grają, ale u ojca epizody, a u innych - różnie. Alison Eastwood przeszła przez epizody w produkcjach meksykańskich. Kyle raczej muzykę komponuje. Nie powiedziałabym, że to rodzinny monopol.

użytkownik usunięty
TangoAndWaltz

Może chciał dynastię ale mu nie wyszło :d
W sumie szkoda,że jego dzieci nie mają większej kariery aktorskiej.Chętnie oglądałabym ich razem i osobno na większym ekranie.

Scott ma potencjał.
I nie, nie mówię o pięknej buźce, która niejedno serce skruszy (nie mój typ urody, za słodki, ale jak z czasem przybierze kpiącego wyrazu twarzy swojego ojca, to będzie już moim typem ;) ).
Jeśli młody Eastwood będzie dobrze dobierał role, to też będzie ikoną filmu jak jego ojciec. Pamiętajmy, że Clint ma w swoim dorobku średnie i bardzo, bardzo średnie role/filmy.

użytkownik usunięty
Bibaniu

Dokładnie!

Skóra zdjęta z ojca, chociaż ciekawe, że jest niższy od niego o 13 cm.

odysekgln

Też mnie to zdziwiło bo zwykle synowie są wyżsi od ojców. Tym bardziej gdy ojciec ma ponad 190 wzrostu.

Kiedy zobaczyłem tego aktora w "Najdłuższej podróży", od razu wiedziałem, że Clint maczał palce, albo raczej palec w jego spłodzeniu. Skóra zdjęta z ojca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones