Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

po prostu słabo, nie ma co się oszukiwać. Ładna może jest, ale nie jest dobrą aktorką.

owsik1

zgadzam się, moim zdaniem to nawet z wyglądu nic specjalnego. Co do gry aktorskiej to najbardziej denerwuje mnie jej wyraz twarzy, praktycznie przez cały czas taki sam. Może trochę dobrych filmów ma na swoim koncie, ale ogólnie słabo w nich zagrała.

shsh5555

Mnie nie powala ani jej wygląd ani jej gra.

shsh5555

to dziwne bo ja wlasnie zwrocilem uwage na jej mimike jak z kims rozmawia, co ty z nia ogladales :P

shsh5555

Co ty z nią za filmy widziałeś ? O.o

owsik1

a nie uważasz że gdyby nie umiał grac to by nie brali ją do filmów? przecież w Hollywood mają 1000 ładnych i utalentowanych, więc gdyby nie umiała grąc to by jej nie brali

Mela2001

Często przy wyborze aktorów ważniejszą rolę niż uroda gra czynnik "znane nazwisko", także wcale nie musi być super utalentowana.

MyszkaFiszka

na dłuższą mete to nie pojedzie ,są filmy które dzielą się na oglądajmy bo znane nazwisko ,i filmy oglądajmy bo ciekawa fabuła ,a ona grała w filmach mając 20 lat i nie była wtedy sławana ,a nie były to filmy które sie ogąda bo akurat leci na polsacie czy tvn . Widziałam z nią dużo filmów ,i we wszystkich mogę powiedzieć że lepiej grała niz wyglądała(choć dla mnie i tak wyglądała ślicznie) .może tylko do Marvela wzieli ją za nazwisko ,ale i tak grała tam i wyglądała super

Mela2001

Tak bo w Hollywood się liczy talent - świetny żart. :D Wiadomo przecież, że wszystko to jedna wielka gra interesów, a nie tego czy ktoś jest świetnym aktorem.

owsik1

Ja powiedziałbym właśnie odwrotnie: czy jest ładna, atrakcyjna, to rzecz gustu, bo jak wiadomo, nie ma ideału - jednego - piękna, ja np. mam pewne wątpliwości co do jej "piękna", wolę zdecydowanie inne typy urody, ale aktorsko jest akurat bardzo dobra.

owsik1

Między słowami, wszystko gra, dziewczyna z perłą.
Tyle na ten temat.

owsik1

Idealna do filmu o tytule "Glonojad historia prawdziwa"

owsik1

Dobra nie dobra, kto na to zwraca uwagę, jak oczu od niej oderwać się nie da.

bytrek

Słaba aktorka, obok piękna też nie stała zbyt blisko. Atrakcyjna dla mnie nie jest, szczególnie, że jest niska. Błagam, jak ktoś mówi, że gdyby dany aktor był zły to by go w Hollywodzie nie brali, to niech się sam zastanowi, co mówi. No chyba, że sam nie grzeszy inteligencją. Tam już dawno przestali grać dobre filmy. Wszystko jest spłycone dla głupich mas zajadających na seansie popcorn i popijających to jakże zdrową colą.

no_muzzle

Jako że jesteś jakimś jaśnie wielmożnym panem z wyższych swer, który byle buractwa oglądał nie będzie, to nie mam o czym rozmawiać.

owsik1

No c'mon jako Czarna Wdowa była Świetna w Avengers czy Zimowym Żołnierzu

użytkownik usunięty
owsik1

Ani specjalnie ładna, ani utalentowana, ani pracowita. Jedna dobra rola i tyle.

owsik1

Zbyt ładna to nie jest , aktorsko też nie powala , ciągle ta sama mimika twarzy , nie przepadam....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones