Sarah McLachlanI

Sarah Ann McLachlan

8,2
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah McLachlan

Ostatnio wyczytałam w internecie, że zakończyła karierę:( ubolewam, bo to moja ulubiona wokalistka, jest po prostu rewelacyjna. W moim przypadku zaczęło się od usłyszenia piosenki 'Fallen' w radiu:) a potem kupiłam wszystkie płyty i do dnia dzisiejszego się nimi delektuję :)

No ale przejdźmy do sedna:) Wpisujcie swoje ulubione piosenki Sarah McLachlan:)

Moje 3 typy:
1. Fallen ( w końcu od tego wszystko się zaczęło:))
2. I love you
3. Don't give up on us

katarzynkaa6

Elsewhere, Fear (od tego się zaczęło), Fumbling Towards Ecstasy, praktycznie każda piosenka Sary ma swój urok ;)

katarzynkaa6

Zdecydowanie Possession. Po prostu świetna.

mystery1412

Ja uwielbiam Fallen , kocham tę piosenkę:)

katarzynkaa6

Answer, moim zdaniem najlepsza

katarzynkaa6

1.Silence
2.Building A Mystery
3 I Love You

katarzynkaa6

1) In the arms of an angel
2) Answer
3) When she loved me

katarzynkaa6

Może śmiesznym będzie "odgrzewanie" tematu sprzed tylu lat, ale skoro już nań natrafiłem to i ja wtrącę swoje przysłowiowe "3 grosze": takich piosenek jest co najmniej kilka, ale jeśli już miałbym wybrać "only" trzy ;-) to wybór jest następujący (zaznaczam od razu, że nie są one uszeregowane ważnością:

1. Angel (w końcu to od niego zaczęła się, trwająca do dziś, moja, niezwykła, "znajomość" z Sarą)
2. Time (piosenka, która jest dla mnie dowodem, że nawet mężczyzna potrafi uronić łzę wzruszenia i to niejedną - na mnie przynajmniej tak działa ;-) )
3. Answer

To tyle jeśli chodzi o tę wymaganą trójkę choć do niej mógłbym dorzucić jeszcze znaczną większość albumu "Afterglow" (którego to pojawienie się na mojej półce - oryginału, zaznaczam! - jest wyłącznie kwestią czasu), a jeszcze pewnie wielu innych piosenek.

katarzynkaa6

Moja ulubiona ta, której jeszcze nie nagrała bo jej nie słychać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones