Sara RamirezI

7,3
1 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sara Ramirez

zmysłową i pociągającą kobieta w Grey's Anatomy. Baardzo przyjemna :-)

JABOL666

mimo, że jestem kobietą zgadzam się w 100%, nie mogłam się nadziwić czemu
george mając tak piękną i uroczą żonę uganiał się za rozmemłaną izzy;/

ismena1990

taak z Izz to byla masakra, ale Sara wcale nie ma nadwagi tylko ma mocniejsza budowe :)

agao2102

No inaczej bym tego nie ujął. Moim zdaniem najpiękniejsza z całej obsady :)

adii2

Podpisuję się pod postem Ismeny1990. W 100% ;]

BenQ

Jest bardzo ładna i seksowna - to fakt. Są kobiety, którym nadwaga odbiera seksapil. Sara jest przykładem osoby, którym "mocniejsza budowa" dodaje uroku:)

agao2102

Sara/ Callie jest ponętnie zaokrąglona. Ten fakt bardzo dodaje jej uroku. Kobiece kształty są znacznie bardziej pociągające niż kościste. wiem co mówię sama jestem (niestety) z tych drugich :)

agao2102

I przez to swietnie pasuje do swojej roli-ortopedy.gdzie trzeba mieć więcej 'krzepy';)

agao2102

Nawet mój mąż oglądając GA zastanawiał się nad fenomenem blondyny. Przecież Torres jest atrakcyjniejszą babeczką.

ismena1990

Ale przecież Izzie również była bardzo piękną kobietą i nic jej nie brakowało.Owszem zgadzam się co do Dr Callie Torres,ma coś w sobie,piękny uśmiech,ogólnie bardzo przyjemna twarzyczka ale uważam że Izzie ładniejsza.

Ayo23

Ależ ja nie mam nic do zarzucenia, jeżeli chodzi o urodę Izzy :) Piękna kobieta (w szczególności figura), ale jest postać była bardzo drażniąca. Obecnie Callie również mnie denerwuje ;) Postacie ewoluują - gusta również ;) Pozdrawiam

ismena1990

A ja nie mówię że Ty coś zarzucasz:) nic z tych rzeczy,ale uważam że bardzo drażniącą postacią w tym serialu jest Meredith Grey,nie znoszę jej.
Izzie natomiast zawsze pogodna,uśmiechnięta i bardzo wrażliwa, lubiłam ją a szkoda że już jej nie ma:(

ismena1990

Moim zdaniem na początku gdy pojawiła się w serialu , też jako żona Omaileya miała dziwny charakter.. po rozwodzie z nim. Gdy więcej pokazywali ja w serialu dosłownie Zakochalam się w tej postaci ;D . Uwielbiam ją, i ma zniewalajaca urodę;)

JABOL666

wg mnie jest paskudna... meredith i izzie są 100 razy lepsze...

trinity90

Obiektywnie: nadwaga- jest, twarz ładna- jest, włosy ładne- są, głos ładny- jest. W sumie to najgorsza nie jest , ale z tą najpiękniejszą to bez przesady. Szczególnie jak ma związane włosy wtedy jest jej 2razy więcej.

Anula_3

To zależy od gustu, dla mnie jest najbardziej zmysłowa i seksowna z całej obsady.

JABOL666

Jest bardzo ładna ;d
a tak na marginesie; mam b. podobną do niej koleżankę w klasie :D

JABOL666

Jest mega! Bardzo seksowna i pociągająca. Poza tym lubię taką, normalną budowę ciała jaką ma Sara. Nie przepadam za kościstymi :)

JABOL666

Razem z Jessicą (Arizoną) są najpiękniejszymi aktorkami w GA.

JABOL666

zgadzam sie w 100 % , jest mega sexy

maja_maja

Wg mnie ona jest najładniejsza z całej obsady GA.

JABOL666

Zgadzam się! Jest piękna i tak zmysłowa, że trudno od niej oderwać wzrok! Wspaniała - esencja kobiecości.

JABOL666

na moje wyglada jak Tori Speling twarzy;p

BloodyMaja

Nadwaga? Ludzie przecież z pochodzenia jest Meksykanką więc wiadomo, że ma inną budowę ciała. To normalne, że ma pełne, zaokrąglone ksztatły. Piękna kobieta, jedyna na której warto zawiesić oko.

MrsLovely

Caillie w Greys anatomy i Addison Montgomery sa naładniejsze w tym serialu, ewentualnie jeszcze Lexi :P

MrsLovely

Ladna. Ma bardzo latynoską urodę. Kto był w USA albo Meksyku ten wie. Bardzo wielu Latynosów ma podobne twarze. Miałam ze trzech kolegów i dwie koleżanki, które mogły by uchodzić za jej sobowtórów niemalże.

JABOL666

nie powiedziałabym że ma nadwagę. raczej, że ma kobiece kształty.

JABOL666

Mimo iż jestem kobietą, w 100% hetero również uważam, że jest najbardziej zmysłową i pociągającą kobietą z całej ekipy Grey'sów ;) a z nadwagą jej jest do twarzy ;)

mandyS

Jej urok to uśmiech. Według mnie najpiękniejszą w GA jest Caterina Scorsone czyli Amelia Shepherd.

JABOL666

Piękna, ciężko oderwać wzrok, we włosach do ramion jeszcze bardziej jej do twarzy.

JABOL666

Dla mnie Callie Torres byla okropna, wielka i przytłaczająca. Okrutna uroda, za ciężka. Kompletnie nie pasowali do siebie z George'm, szczególnie fizycznie. Uganiała się za nim jak głupia mimo ze widac było ze go przeraża. Nie lubię tej postaci.

Fellina

Zgadzam sie w 100%

JABOL666

Zmysłowa i pociągająca=moja pełna zgoda! Mylisz jednak nadwagę z dobrym ukształtowaniem ciała! Nie plastik,na pewno nie anorektyczką,ale KAWAŁ BABY,ZMYSŁOWNEJ,SEKSOWNEJ I PIĘKNEJ Z SARY RAMIREZ JEST!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones