Sara RamirezI

7,3
1 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sara Ramirez

Ostry dyżur - Kerry Weaver,
Dr House - Trzynastka,
Chirurdzy - Callie, Erica, Arizona,
Cena życia - Charlotte Beaumont,
Mental Zagadki umysłu - Chloe Artis,
Dziwię się, że jeszcze w Leśnej Górze żadna taka się nie pojawiła ;)

...i raczej jeszcze długo się nie pojawi, Polska nie jest jeszcze na to gotowa (niestety).

kangaroo94

Polska to wiocha. -,- Btw. Sara jest zajebista :3

kangaroo94

Mam nadzieję, że długo Polska nie będzie "gotowa".

vermes

Bo jesteś zaściankowcem, który nie jest na tyle dojrzały, żeby zrozumieć, że ludzie są różni, mają prawo być różni i nie być dyskryminowani z powodu tej swojej inności. Peace.

Ludzie,a ja mam pytanie- gdzieś do mnie jakieś słuchy doszły,że Sara mówiła gdzieś,ze ma dosc roli lesbijki.Ktos wie cos wiecej?

użytkownik usunięty
Versatile_Nat

Nic mi o tym nie wiadomo

a orientujecie sie moze,czy Sara i Jessica przyjaznia sie tez poza planem?i jak to wyglada u innych aktorow?sa raczej zżyci?

użytkownik usunięty
Versatile_Nat

Muszę się spytać Patricka Dempseya ;)

z tego co kojarze,to trzynastka była Biseksualna,jak Callie.

W Polsce chyba nie ma wielu bi lub homoseksualnych lekarek. Przynajmniej mi o tym nie wiadomo. Już więcej gejów.

użytkownik usunięty
jowita_15

Ja też o takiej nie słyszałam

Teraz w serialach przejawia się o wiele więcej postaci biseksualnych, nie tylko w medycznych - po prostu tak się dzieje. W Pretty Little Liars jedna z głównych bohaterek jest bi, a w innych serialach też często pojawiają się postaci epizodyczne o takiej orientacji (How I met your mother, Supernatural, The Vampire Diaries). W Polsce takiej tematyki nie spodziewajcie się jeszcze przed lata, dobrze wiadomo, jakie panują przekonania o orientacji innej niż hetero w naszym kraju ;) Jeśli chodzi o aktorów, to słyszałam, że obsada raczej nie jest specjalnie zżyta :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones